https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| Bunkier we Wrocławiu - prośba o pomoc https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=2&t=4028 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Robi [ wtorek, 17 lutego 2004, 15:02 ] |
| Tytuł: | Bunkier we Wrocławiu - prośba o pomoc |
Dostałem takiego maila - przekazuję go Wam, bo ja sam nie jestem w stanie pomóc. "Szanowny Panie! > Zwracam sie do Pana z nastepujacą prośbą. Na terenie Dolnośląskiego Centrum Hurtu Rolno Spozywczego we Wrocławiu znajduje sie poniemiecki obiekt typu bunkier. Widoczne są jego fragmenty o wymiarach ok 6m na 6m. Nie wiemy czy pod ziemią znajdują się jakieś wieksze fragmenty. Być może jest to tylko część wiekszej budowli. Jeżeli dysponują Państwo jakimikolwiek informacjami na ten temat to bardzo prosimy o kontakt. Obiekt znajduje sie przy ul. Karmelkowej i Giełdowej we Wrocławiu, działka nr 2/11, AM-8, obręb Oporów. Przed wojną na terenie tym znajdowało sie lotnisko sportowe, które pózniej, w czasie wojny stało się lotniskiem wojskowym. Krążą pogłoski,że może to być fragment całego kompleksu zwiazanego z "wrocławskim podziemnym miastem". > Bardzo prosimy o kontakt > pozdrawiam > Janusz Jewsiewicki > p.s. > Janusz Jewsiewicki > Dyrektor d/s inwestycyjno-technicznych > Dolnosląskie Centrum Hurtu Rolno Spożywczego > 52-438 Wrocław, ul. Giełdowa 12 > tel (71) 3340926, 3340927 _ dział techniczny > jjewsiewicki@wp.pl " |
|
| Autor: | Krzysiek(?) [ wtorek, 17 lutego 2004, 20:00 ] |
| Tytuł: | |
Witam Czasu chwilowo mało wiec nie bardzo mogę pomóc, ale zacząłem przeglądać posiadane materiały i zarzuciłem kilka pytań, zobaczymy co z tego wyniknie. Jestem po @ kontakcie z autorem i bede staral sie odwiedzic wzmiankowaną giełdę, jest to o tyle ciekawe, że lokalizacja znajduje się bardzo blisko jednostki wojskowej (dawniej niemieckiej, potem rosyjskiej). Jeżeli ktoś ma jakieś wiadomości sam będę wdzięczny, najlepiej zróbmy to na stronie forum, im więcej osób dyskutuje na dany temat tym ciekawsze wnioski można czasami wyciągnąć. Pozdrawiam :que |
|
| Autor: | Bacchus [ wtorek, 17 lutego 2004, 22:53 ] |
| Tytuł: | |
Krzysiek, probowalem Ci wyslac pw lub email, lecz niestety cos w software zastrajkowalo ;) Badz tak mily i przeslij mi email Kuba |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|