https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

Bunkier we Wrocławiu - prośba o pomoc
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=2&t=4028
Strona 1 z 1

Autor:  Robi [ wtorek, 17 lutego 2004, 15:02 ]
Tytuł:  Bunkier we Wrocławiu - prośba o pomoc

Dostałem takiego maila - przekazuję go Wam, bo ja sam nie jestem w stanie pomóc.

"Szanowny Panie!
> Zwracam sie do Pana z nastepujacą prośbą.
Na terenie Dolnośląskiego Centrum Hurtu Rolno Spozywczego we
Wrocławiu znajduje sie poniemiecki obiekt typu bunkier. Widoczne
są jego fragmenty o wymiarach ok 6m na 6m. Nie wiemy czy pod
ziemią znajdują się jakieś wieksze fragmenty. Być może jest to
tylko część wiekszej budowli. Jeżeli dysponują Państwo
jakimikolwiek informacjami na ten temat to bardzo prosimy o
kontakt. Obiekt znajduje sie przy ul. Karmelkowej i Giełdowej we
Wrocławiu, działka nr 2/11, AM-8,
obręb Oporów. Przed wojną na terenie tym znajdowało sie
lotnisko sportowe, które pózniej, w czasie wojny stało się
lotniskiem wojskowym. Krążą pogłoski,że może to być fragment
całego kompleksu zwiazanego z "wrocławskim podziemnym miastem".
> Bardzo prosimy o kontakt
> pozdrawiam
> Janusz Jewsiewicki
> p.s.
> Janusz Jewsiewicki
> Dyrektor d/s inwestycyjno-technicznych
> Dolnosląskie Centrum Hurtu Rolno Spożywczego
> 52-438 Wrocław, ul. Giełdowa 12
> tel (71) 3340926, 3340927 _ dział techniczny
> jjewsiewicki@wp.pl "

Autor:  Krzysiek(?) [ wtorek, 17 lutego 2004, 20:00 ]
Tytuł: 

Witam
Czasu chwilowo mało wiec nie bardzo mogę pomóc, ale zacząłem przeglądać posiadane materiały i zarzuciłem kilka pytań, zobaczymy co z tego wyniknie. Jestem po @ kontakcie z autorem i bede staral sie odwiedzic wzmiankowaną giełdę, jest to o tyle ciekawe, że lokalizacja znajduje się bardzo blisko jednostki wojskowej (dawniej niemieckiej, potem rosyjskiej). Jeżeli ktoś ma jakieś wiadomości sam będę wdzięczny, najlepiej zróbmy to na stronie forum, im więcej osób dyskutuje na dany temat tym ciekawsze wnioski można czasami wyciągnąć.

Pozdrawiam :que

Autor:  Bacchus [ wtorek, 17 lutego 2004, 22:53 ]
Tytuł: 

Krzysiek, probowalem Ci wyslac pw lub email, lecz niestety cos w software zastrajkowalo ;)

Badz tak mily i przeslij mi email
Kuba

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/