https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| Bunkry w okolicach Malborka https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=2&t=4082 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | tommy1976 [ wtorek, 24 lutego 2004, 22:32 ] |
| Tytuł: | Bunkry w okolicach Malborka |
Ostatnio zrobiłem kilka fotek bunkrów w okolicy Malborka. Jeśli ktoś będzie chętny obejrzeć to wrzucę na forum albo prześlę na meila. |
|
| Autor: | gucio [ środa, 25 lutego 2004, 03:13 ] |
| Tytuł: | |
Witam :D wyslij Robiemu fotki,a on je wstawi do galeri i wtedy wszyscy sobie beda mogli pooglądać POzdr :8) gucio |
|
| Autor: | Bacchus [ środa, 25 lutego 2004, 13:23 ] |
| Tytuł: | |
Fajnie! Przeslij je prosze Robiemu na robi@poszukiwanieskarbow.com Dzieki Bacchus |
|
| Autor: | tommy1976 [ środa, 25 lutego 2004, 22:01 ] |
| Tytuł: | |
Ok dzięki za info. Jak tylko poprawię je troszkę to wysyłam. |
|
| Autor: | jms-bytom [ poniedziałek, 1 marca 2004, 20:17 ] |
| Tytuł: | |
Teren bardzo ciekawy-z tego punktu widzenia-oprowadzil nas po nich w zeszlym roku Johnny40-on rodowity Malborczanin A trafiles tam cos ciekawego? |
|
| Autor: | tommy1976 [ poniedziałek, 1 marca 2004, 23:57 ] |
| Tytuł: | |
Niestety jeszcze nic nie trafiłem bo dopiero za parę dni kupuję wykrywkę :666 ale zbieram materiały historyczne aby nie iść w ciemno. Z wypowiedzi kulku moich "kopiących" ziomali teren jest przekopany. Ja jednak sądze, że wykrywacz wykrywaczowi nie równy. Myślę, że ta ziemia wiele fantów jeszcze kryje, począwszy od krzyżaków aż po krwawą obronę miasta w styczniu i lutym 1945. Myślę, że dobrze zrobiłem udając się na rekonesans wokół Malborka. Raz , że wiem gdzie szukać a poza tym okolica ciekawa i ładna :D . Poza tym czuję się jak małe dziecko hehe czekając na swój pierwszy wykrywacz. Pozdrawiam |
|
| Autor: | johnny40 [ piątek, 5 marca 2004, 03:30 ] |
| Tytuł: | |
Witam Jak juz wczesniej JMS wpomnial pochodze z malborka .znam te tereny jak wlasna kieszen . bonkrow jest sporo ale z fantami nie za bardzo ,jak chcesz cos poczytac o przewalkach w czysie zdobywania malborka to JMS ma kilka ciekawych ksiazek na ten temat i w sumie dosyc precyzyjnie jest opisane gdzie od ktorej strony malbork zostal podbity. moge ci napomknac ze w czasie wyzwalania malborka Ruskie wojska pancerne weszly od strony piaskow . Pozdrawiam i zycze wielu fantow johnny40 |
|
| Autor: | tommy1976 [ wtorek, 9 marca 2004, 23:11 ] |
| Tytuł: | |
Johnny jeśli kiedyś będziesz miał ochotę połazić po naszych okolicach to daj znać. Pojutrze odbieram rutuska i muszę mu zrobić chrzest bojowy :) Co do miejsc poszukiwania to powiem ci, że mimo iż okolice Malbrka są przekopane to troszkę połażę bo jako początkujący musze się obyć z wykrywką. Mam w planach wyspę sobieszewską. Jeśli byś reflektował to daj znać. Pozdrawiam |
|
| Autor: | Traper [ wtorek, 23 marca 2004, 23:52 ] |
| Tytuł: | |
Coś mi wpadło w oko na temat ciekawych książek dotyczących zdobywania Malborka. Czy moglibyście koledzy rzucić tytułami? Mieszkam w Malborku ale nie słyszałem o jakis ksiązkach dotyczących II Wojny u nas, poza oczywiście Dziejami Malborka p. Jedlińskiego i wzmiankami w lokalnej prasie. |
|
| Autor: | Traper [ środa, 24 marca 2004, 00:00 ] |
| Tytuł: | |
Wracając do bunkrów malborskich, czy moze znasz kolego Johnny 40 przeznaczenie małego bunkra znajdującego sie jakieś 300 metrów od drogi zjazdowej do śluzy ,w kierunku cmentarza? Znalazłem tam sporo łusek od mauzera. Czy nie jest to pozostałośc po stalagu? |
|
| Autor: | jms-bytom [ środa, 24 marca 2004, 09:38 ] |
| Tytuł: | |
Traper nie ma takiego słowa w języku polskim !!! ale przez rok od czasu gdy Johnny przegladal moje ksiazki przeszlo przez moje lapki kilka tysiecy kolejnych.Nie jestem w stanie zapamietac wszystkich ,zwlaszcza ze jest to dla mnie nieszczegolnie interesujacy temat. Zajzyj do mojego abtykwariatu-moze cos tam dla siebie znajdziesz-adres www w dziale firmy. |
|
| Autor: | Traper [ środa, 24 marca 2004, 20:44 ] |
| Tytuł: | |
Kolego JMS, przepraszam bardzo, ale napisz jeszcze raz gdzie mam szukać tego adresu. Dziekuję i pozdrawiam. |
|
| Autor: | tommy1976 [ środa, 24 marca 2004, 22:26 ] |
| Tytuł: | |
Traper polecam książkę W. Jedlińskiego "Dzieje Malborka". Jest tam całkiem dokładny opis walk oraz kilka fotek. |
|
| Autor: | Test [ środa, 24 marca 2004, 22:50 ] |
| Tytuł: | Adres JMS-a |
Traper Adres www JMS-a znajdziesz w wykazie firm udzielających rabatu, na dole tej strony. Test |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|