Cytuję za Onetem :
"Strefa śmierci "
W bunkrach czai się śmierć
To jedno z najbardziej niesamowitych miejsc w Polsce. I najbardziej niebezpiecznych. Ci, którzy chcą odkryć jego tajemnicę, giną śmiercią tragiczną. W poniemieckiej wytwórni prochu, leżącej nad Nysą Łużycką koło miejscowości Brożek, niecałe sto kilometrów na zachód od Zielonej Góry, zginął w kwietniu 37-letni Edward K. z Tuplic. Rok wcześniej – dwóch studentów. Wszyscy trzej stali się ofiarami wybuchów. Co eksplodowało ? ; do dziś nie wiadomo.
Reszta pod adresem :
http://kiosk.onet.pl/art.asp?DB=162&ITE ... 57&KAT=241
Czy ktoś odwiedzał te miejsca? Ile
błąd ortograficzny!!! sensacji a ile prawdy? :que :que