Teraz jest czwartek, 25 czerwca 2026, 23:11

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: W bunkrach czai się śmierć
PostNapisane: sobota, 26 czerwca 2004, 17:11 
Offline
Major
Major

Dołączył(a): sobota, 31 stycznia 2004, 20:44
Posty: 445
Lokalizacja: Szczecin
Cytuję za Onetem :

"Strefa śmierci "

W bunkrach czai się śmierć

To jedno z najbardziej niesamowitych miejsc w Polsce. I najbardziej niebezpiecznych. Ci, którzy chcą odkryć jego tajemnicę, giną śmiercią tragiczną. W poniemieckiej wytwórni prochu, leżącej nad Nysą Łużycką koło miejscowości Brożek, niecałe sto kilometrów na zachód od Zielonej Góry, zginął w kwietniu 37-letni Edward K. z Tuplic. Rok wcześniej – dwóch studentów. Wszyscy trzej stali się ofiarami wybuchów. Co eksplodowało ? ; do dziś nie wiadomo.

Reszta pod adresem :
http://kiosk.onet.pl/art.asp?DB=162&ITE ... 57&KAT=241

Czy ktoś odwiedzał te miejsca? Ile błąd ortograficzny!!! sensacji a ile prawdy? :que :que


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 26 czerwca 2004, 17:30 
Offline
Starszy Sierżant
Starszy Sierżant

Dołączył(a): wtorek, 15 czerwca 2004, 12:59
Posty: 70
Lokalizacja: Gdańsk
2 identyczne posty, proponuje jeden z nich zamknąć lub usunąć.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 26 czerwca 2004, 17:51 
Offline
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): niedziela, 18 kwietnia 2004, 15:52
Posty: 205
Lokalizacja: Ruda Śląska (Bikowine,Kochlowitz), Żory, Southampton
po prostu pułapki pozostawione przez Niemców, nie tylko w tym bunkrze , u nas takze kilka podobnych przypadków było. O czym wspomianałem w innych postach ...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL