https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| TRÓJMIASTO - Co to jest ??? https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=2&t=4412 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Keraj [ niedziela, 28 marca 2004, 17:46 ] |
| Tytuł: | TRÓJMIASTO - Co to jest ??? |
W załączeniu dodaje zdjęcia. Dwa robiłem niedawno (wejście jest oczywiście zasypane) a dwa są z 1933 (był to teren niemiecki). Jeżeli ktoś wie do czego mogłoby to być wejście to proszę o info. :que |
|
| Autor: | Keraj [ niedziela, 28 marca 2004, 19:55 ] |
| Tytuł: | Jeszcze... |
Jeszcze zdjęcia.... Jeżeli wiecie to proszę o info. Pozdrawiam |
|
| Autor: | Keraj [ niedziela, 28 marca 2004, 19:58 ] |
| Tytuł: | Jeszcze 2 ... |
Jeszcze raz... |
|
| Autor: | Pit stary [ niedziela, 28 marca 2004, 22:18 ] |
| Tytuł: | |
kurcze to chyba nie gdansk, ale "na pewno" pisze się oddzielnie - błąd ortograficzny!!! jeszcze wszystkiego nie wiem - z tych niemieckich fotek nic nie widze, ale to moze juz starcza slepota... :pa |
|
| Autor: | OnyX [ poniedziałek, 29 marca 2004, 13:11 ] |
| Tytuł: | |
Witam! mozesz powiedziec gdzie zrobiłes te fotki? zdaje mi sie ze gdzies widziałem te "betony" ale za cholere nie moge sobie przypomniec gdzie to... pozdro -=OnyX=- |
|
| Autor: | Keraj [ poniedziałek, 29 marca 2004, 16:54 ] |
| Tytuł: | ??? |
Miejsce to znajduje się w Sopocie, niedaleko hotelu Opera (koło Opery Leśnej). "Betony" widoczne na zdjęciach lotniczych z ok 1933 są teraz niewidoczne, zostało tylko zasypane wejście. Nie wiem czy wiecie, ale na terenie opery leśnej (pod operą, sceną) znajdują się podziemia, w krórych obecnie znajduje sie kawiarnia "Pod Sceną". (do kawiarni tej nie można wchodzić... chyba, że będziecie śpiewali na festiwalu) Pozdrawiam |
|
| Autor: | Pit stary [ wtorek, 30 marca 2004, 12:47 ] |
| Tytuł: | |
Ja sie kiedys dobrze bawilem w tej knajpie ( ale nie myslcie ze spiewalem na festiwalu :ups: ) - maja b. kiepska wentylacje - a co to jest moze dowiemy sie w TPS - przy nastepnym spotkaniu. :pa |
|
| Autor: | desmo [ niedziela, 2 maja 2004, 20:01 ] |
| Tytuł: | |
Witam Jestem z Sopotu i też mnie zawsze intrygował ten beton. Może to jakieś wejście? pzdr |
|
| Autor: | Kuba [ czwartek, 27 maja 2004, 12:28 ] |
| Tytuł: | |
a może to wejście do zbiornika wodnego takiego jak w dolinie radośći....ale to taka sobie teoria..... |
|
| Autor: | Lisek [ sobota, 12 czerwca 2004, 14:25 ] |
| Tytuł: | |
Czesc:) hej czy ktos z was byłby zainteresowany przejsciem sie po lesie na Oksywiu lub w redłowie? nie musi to byc błąd ortograficzny!!! odkopywanie czegos, ale zwykłe ,,szperanie '' po bunkrach( na marginesie wiem jak bardzo łatwo wejsc na teren wojskowy na kepie redłowskiej) . Prosze odezijcie sie:) :) :jump |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|