https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

TRÓJMIASTO - Co to jest ???
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=2&t=4412
Strona 1 z 1

Autor:  Keraj [ niedziela, 28 marca 2004, 17:46 ]
Tytuł:  TRÓJMIASTO - Co to jest ???

W załączeniu dodaje zdjęcia. Dwa robiłem niedawno (wejście jest oczywiście zasypane) a dwa są z 1933 (był to teren niemiecki).
Jeżeli ktoś wie do czego mogłoby to być wejście to proszę o info. :que

Autor:  Keraj [ niedziela, 28 marca 2004, 19:55 ]
Tytuł:  Jeszcze...

Jeszcze zdjęcia....
Jeżeli wiecie to proszę o info.
Pozdrawiam

Autor:  Keraj [ niedziela, 28 marca 2004, 19:58 ]
Tytuł:  Jeszcze 2 ...

Jeszcze raz...

Autor:  Pit stary [ niedziela, 28 marca 2004, 22:18 ]
Tytuł: 

kurcze to chyba nie gdansk, ale "na pewno" pisze się oddzielnie - błąd ortograficzny!!! jeszcze wszystkiego nie wiem - z tych niemieckich fotek nic nie widze, ale to moze juz starcza slepota... :pa

Autor:  OnyX [ poniedziałek, 29 marca 2004, 13:11 ]
Tytuł: 

Witam!
mozesz powiedziec gdzie zrobiłes te fotki? zdaje mi sie ze gdzies widziałem te "betony" ale za cholere nie moge sobie przypomniec gdzie to...

pozdro -=OnyX=-

Autor:  Keraj [ poniedziałek, 29 marca 2004, 16:54 ]
Tytuł:  ???

Miejsce to znajduje się w Sopocie, niedaleko hotelu Opera (koło Opery Leśnej). "Betony" widoczne na zdjęciach lotniczych z ok 1933 są teraz niewidoczne, zostało tylko zasypane wejście.
Nie wiem czy wiecie, ale na terenie opery leśnej (pod operą, sceną) znajdują się podziemia, w krórych obecnie znajduje sie kawiarnia "Pod Sceną". (do kawiarni tej nie można wchodzić... chyba, że będziecie śpiewali na festiwalu)
Pozdrawiam

Autor:  Pit stary [ wtorek, 30 marca 2004, 12:47 ]
Tytuł: 

Ja sie kiedys dobrze bawilem w tej knajpie ( ale nie myslcie ze spiewalem na festiwalu :ups: ) - maja b. kiepska wentylacje - a co to jest moze dowiemy sie w TPS - przy nastepnym spotkaniu. :pa

Autor:  desmo [ niedziela, 2 maja 2004, 20:01 ]
Tytuł: 

Witam
Jestem z Sopotu i też mnie zawsze intrygował ten beton. Może to jakieś wejście?

pzdr

Autor:  Kuba [ czwartek, 27 maja 2004, 12:28 ]
Tytuł: 

a może to wejście do zbiornika wodnego takiego jak w dolinie radośći....ale to taka sobie teoria.....

Autor:  Lisek [ sobota, 12 czerwca 2004, 14:25 ]
Tytuł: 

Czesc:) hej czy ktos z was byłby zainteresowany przejsciem sie po lesie na Oksywiu lub w redłowie? nie musi to byc błąd ortograficzny!!! odkopywanie czegos, ale zwykłe ,,szperanie '' po bunkrach( na marginesie wiem jak bardzo łatwo wejsc na teren wojskowy na kepie redłowskiej) . Prosze odezijcie sie:) :) :jump

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/