https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| Jakie było przeznaczenie RIESE ? https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=2&t=4475 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Muszal [ sobota, 3 kwietnia 2004, 21:33 ] |
| Tytuł: | Jakie było przeznaczenie RIESE ? |
Dodałem nowy temat i sądze,że większości się spodoba. Jest wiele przypuszczeń na temat jakie było przeznaczenie RIESE. Jedni uważają, że RIESE miał być zespołem podziemnych zakładów zbrojeniowych, a pobliski książ kolejną główną kwatrerą Adolfa Hitlera A jakie jest wasze(fachowców) zdanie, czym miało byc RIESE? |
|
| Autor: | Grzebiuszka [ środa, 7 kwietnia 2004, 16:49 ] |
| Tytuł: | |
Tutaj jest ponad 700 wypowiedzi ludzi naprawde dobrze zorientowanych w temacie "Riese" http://www.odkrywca-online.pl/index1.ph ... ykul=riese Co prawda dyskusja ostatnio ucichła,ale może sprowokuje to do rozwiniecia się jej tutaj.Pozdrawiam ,Grzebiuszka |
|
| Autor: | muzzy [ piątek, 9 kwietnia 2004, 01:03 ] |
| Tytuł: | |
na odkrywcy była duża dyskusja, to fakt. Ale jeśli się dobrze rozejrzysz po tym forum to trafisz na niejeden temat związany z Riese. pozdro Muzzy |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|