https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

Jakie było przeznaczenie RIESE ?
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=2&t=4475
Strona 1 z 1

Autor:  Muszal [ sobota, 3 kwietnia 2004, 21:33 ]
Tytuł:  Jakie było przeznaczenie RIESE ?

Dodałem nowy temat i sądze,że większości się spodoba.
Jest wiele przypuszczeń na temat jakie było przeznaczenie RIESE. Jedni uważają, że RIESE miał być zespołem podziemnych zakładów zbrojeniowych, a pobliski książ kolejną główną kwatrerą Adolfa Hitlera
A jakie jest wasze(fachowców) zdanie, czym miało byc RIESE?

Autor:  Grzebiuszka [ środa, 7 kwietnia 2004, 16:49 ]
Tytuł: 

Tutaj jest ponad 700 wypowiedzi ludzi naprawde dobrze zorientowanych w temacie "Riese"
http://www.odkrywca-online.pl/index1.ph ... ykul=riese
Co prawda dyskusja ostatnio ucichła,ale może sprowokuje to do rozwiniecia się jej tutaj.Pozdrawiam ,Grzebiuszka

Autor:  muzzy [ piątek, 9 kwietnia 2004, 01:03 ]
Tytuł: 

na odkrywcy była duża dyskusja, to fakt. Ale jeśli się dobrze rozejrzysz po tym forum to trafisz na niejeden temat związany z Riese.

pozdro
Muzzy

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/