Teraz jest sobota, 27 czerwca 2026, 09:40

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Bunkier na oporowie (wroclaw)
PostNapisane: wtorek, 6 kwietnia 2004, 21:13 
Offline
Szeregowy
Szeregowy

Dołączył(a): wtorek, 6 kwietnia 2004, 21:03
Posty: 1
Witam.

Ostatnio z kumplem ktory tez jest zarejestrowany na tym forum o ksywce Mephisto poszlismy do Bunkra który znajduje sie na osiedlu Oporow. Jest to sredni bunkier. wymiary to gdzies 20m na 10. Dostepne jest tylko jedno pietro. Najprawdopodobniej jest jeszcze jedno nizej ale jest zalane woda i nie mozna sie tam dostac. Nie stety nie mam zadnych informacji o tym obiekcie. Moze ktos dysponuje jakimis informacjami.

Dokladna Lokalizacja: Obiekt znajduje sie przy ulicy Solskiego i jeszcze jednej ale nie pamietam nazwy. Po prostu jak sie jedzie od miasta w strone osiedla jedzie sie wzdluz cmentarza. Gdy cmentarz sie konczy po prawej stronie jest skret w prawo w mala uliczke przy ktorej sa 3 domki wolnastajace. Na koncu iliczki po lewej stronie jest wlasnie nasz bunkier.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 6 kwietnia 2004, 21:15 
Offline
Szeregowy
Szeregowy

Dołączył(a): niedziela, 4 kwietnia 2004, 00:57
Posty: 3
Tak to prawda. Objekt jest ciekawy obejrzenia chocby w wolny weekend. I jak kolega wyzej wspomnial prosimy o jakies informacje.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL