https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

Bunkry na Rudzie Śląskiej
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=2&t=4746
Strona 1 z 1

Autor:  radzio22 [ niedziela, 25 kwietnia 2004, 16:33 ]
Tytuł:  Bunkry na Rudzie Śląskiej

Witam , jak w/w napisałem w moim mieście mamy kilka bunkrów , bodajże z ii wojny światowej. Przekopane przez małolatów, ale nie wszystko.

troszke tego jest. Jak skombinuje cyfrówkę to zrobię foto.

Autor:  jms-bytom [ czwartek, 29 kwietnia 2004, 19:28 ]
Tytuł: 

W twoim miescie masz spory fragment-i wiekszosc ilosciwa Slaskiego Obszaru Warownego.
Ciekawa jest rowniez linia fortyfikacji niemieckich-nieomal na wprost polskich-o nich sie bardzo malo pisze.

ps.Przypominam ze za tydzien impreza bunkrowa - o tym w innym poscie.

Autor:  radzio22 [ czwartek, 6 maja 2004, 21:33 ]
Tytuł: 

jms-bytom napisał(a):
W twoim miescie masz spory fragment-i wiekszosc ilosciwa Slaskiego Obszaru Warownego.
Ciekawa jest rowniez linia fortyfikacji niemieckich-nieomal na wprost polskich-o nich sie bardzo malo pisze.

ps.Przypominam ze za tydzien impreza bunkrowa - o tym w innym poscie.



kochany kwatermistrzu był bym bardzi wdzięczny za troszke szczegółowsze informacje na ten temat , we wszelakiej postaci np. linki, książki itp
z góry dzięki

Autor:  radzio22 [ sobota, 8 maja 2004, 17:10 ]
Tytuł: 

radzio22 napisał(a):
jms-bytom napisał(a):
W twoim miescie masz spory fragment-i wiekszosc ilosciwa Slaskiego Obszaru Warownego.
Ciekawa jest rowniez linia fortyfikacji niemieckich-nieomal na wprost polskich-o nich sie bardzo malo pisze.

ps.Przypominam ze za tydzien impreza bunkrowa - o tym w innym poscie.



kochany kwatermistrzu był bym bardzi wdzięczny za troszke szczegółowsze informacje na ten temat , we wszelakiej postaci np. linki, książki itp
z góry dzięki


coś tam wiem tylko cięzko cokolwiek skombinować na ten temat ale jakcoś to dawajcie znać w nowym poście górnośląskie centrum informacji :) :jump

Autor:  jms-bytom [ poniedziałek, 10 maja 2004, 19:57 ]
Tytuł: 

Sorki-nieczesto zagladam w ten dzial .
http://149.156.142.12/ows/index.htm
to link do w/g mnie najlepszej strony p slaskich fortyfikacjach.

Autor:  radzio22 [ poniedziałek, 10 maja 2004, 21:52 ]
Tytuł: 

dzięki , bardzo przydatna rzecz i dużo miejsc , które już odwiedziłem z moich okolic np. punkt oporu Lipiny, punkt oporu Godula, Ruda Chebzie, Wirek i inne....

Koło tych to jestem conajmniej raz dziennie, ale większość już dawno zamknięta, zabezpieczona i spenetrowana .... ;)

Autor:  jms-bytom [ środa, 12 maja 2004, 13:59 ]
Tytuł: 

Radzio-bezposrednio przy samym betonie trudno cos trafic ale w najblizszej okolicy bywa sporo ciekawych fantow.

Autor:  radzio22 [ sobota, 12 czerwca 2004, 18:20 ]
Tytuł: 

czesc JMs :? ik ale w jakich to mniej więcej moich okolicach pola, łąki, koło bunkrów ????? gdzie mam szukać w tych NASZYCH okolicach mniej więcej i jak ??? ;)


Bo same bunkry czy tez zejscia tunelami (poza kanalizacją) pozamykane w wiekszosci przypadkow

PZDR

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/