https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| Bunkry na Rudzie Śląskiej https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=2&t=4746 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | radzio22 [ niedziela, 25 kwietnia 2004, 16:33 ] |
| Tytuł: | Bunkry na Rudzie Śląskiej |
Witam , jak w/w napisałem w moim mieście mamy kilka bunkrów , bodajże z ii wojny światowej. Przekopane przez małolatów, ale nie wszystko. troszke tego jest. Jak skombinuje cyfrówkę to zrobię foto. |
|
| Autor: | jms-bytom [ czwartek, 29 kwietnia 2004, 19:28 ] |
| Tytuł: | |
W twoim miescie masz spory fragment-i wiekszosc ilosciwa Slaskiego Obszaru Warownego. Ciekawa jest rowniez linia fortyfikacji niemieckich-nieomal na wprost polskich-o nich sie bardzo malo pisze. ps.Przypominam ze za tydzien impreza bunkrowa - o tym w innym poscie. |
|
| Autor: | radzio22 [ czwartek, 6 maja 2004, 21:33 ] |
| Tytuł: | |
jms-bytom napisał(a): W twoim miescie masz spory fragment-i wiekszosc ilosciwa Slaskiego Obszaru Warownego.
Ciekawa jest rowniez linia fortyfikacji niemieckich-nieomal na wprost polskich-o nich sie bardzo malo pisze. ps.Przypominam ze za tydzien impreza bunkrowa - o tym w innym poscie. kochany kwatermistrzu był bym bardzi wdzięczny za troszke szczegółowsze informacje na ten temat , we wszelakiej postaci np. linki, książki itp z góry dzięki |
|
| Autor: | radzio22 [ sobota, 8 maja 2004, 17:10 ] |
| Tytuł: | |
radzio22 napisał(a): jms-bytom napisał(a): W twoim miescie masz spory fragment-i wiekszosc ilosciwa Slaskiego Obszaru Warownego. Ciekawa jest rowniez linia fortyfikacji niemieckich-nieomal na wprost polskich-o nich sie bardzo malo pisze. ps.Przypominam ze za tydzien impreza bunkrowa - o tym w innym poscie. kochany kwatermistrzu był bym bardzi wdzięczny za troszke szczegółowsze informacje na ten temat , we wszelakiej postaci np. linki, książki itp z góry dzięki coś tam wiem tylko cięzko cokolwiek skombinować na ten temat ale jakcoś to dawajcie znać w nowym poście górnośląskie centrum informacji :) :jump |
|
| Autor: | jms-bytom [ poniedziałek, 10 maja 2004, 19:57 ] |
| Tytuł: | |
Sorki-nieczesto zagladam w ten dzial . http://149.156.142.12/ows/index.htm to link do w/g mnie najlepszej strony p slaskich fortyfikacjach. |
|
| Autor: | radzio22 [ poniedziałek, 10 maja 2004, 21:52 ] |
| Tytuł: | |
dzięki , bardzo przydatna rzecz i dużo miejsc , które już odwiedziłem z moich okolic np. punkt oporu Lipiny, punkt oporu Godula, Ruda Chebzie, Wirek i inne.... Koło tych to jestem conajmniej raz dziennie, ale większość już dawno zamknięta, zabezpieczona i spenetrowana .... ;) |
|
| Autor: | jms-bytom [ środa, 12 maja 2004, 13:59 ] |
| Tytuł: | |
Radzio-bezposrednio przy samym betonie trudno cos trafic ale w najblizszej okolicy bywa sporo ciekawych fantow. |
|
| Autor: | radzio22 [ sobota, 12 czerwca 2004, 18:20 ] |
| Tytuł: | |
czesc JMs :? ik ale w jakich to mniej więcej moich okolicach pola, łąki, koło bunkrów ????? gdzie mam szukać w tych NASZYCH okolicach mniej więcej i jak ??? ;) Bo same bunkry czy tez zejscia tunelami (poza kanalizacją) pozamykane w wiekszosci przypadkow PZDR |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|