https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| Schron koło trasy krajowej nr2 https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=2&t=4751 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | HUBERTUS1660 [ niedziela, 25 kwietnia 2004, 18:35 ] |
| Tytuł: | Schron koło trasy krajowej nr2 |
Kilka lat temu jadąc do Siedlec krajową 2 widziałem przy szosie po lewej stronie schron,prawdopodobnie bierny i raczej niemiecki.Niestety teraz nie mogę go odnależć choć przejeżdżałem tamtędy kilka razy.Czy wiecie coś o jego lokalizacji? |
|
| Autor: | aro333 [ niedziela, 25 kwietnia 2004, 21:40 ] |
| Tytuł: | |
Podaj blizej lokalizacje do Siedlce ale ze strony Wa-wki czy Midzyrzeca?W jakiej wsi po trasie to bylo? |
|
| Autor: | HUBERTUS1660 [ wtorek, 27 kwietnia 2004, 10:39 ] |
| Tytuł: | |
Od strony Wawy.po lewej stronie drogi kierując się na Siedlce. Prawdopodobnie bierny przy samej drodze,wypatrzyłem go z ciężarówki,teraz szukałem jadąc osobowym tak więc jest różnica w poziomie obserwacji i nie mogę go odszukać. |
|
| Autor: | berthie [ wtorek, 4 maja 2004, 09:02 ] |
| Tytuł: | |
Witam Swego czasu dosć często podróżowałem tą trasą i to co mi się kojarzy z jakimiś schronami to betonowa piwniczka w ośrodku LOKu w Mińsku Mazowieckim, ale to po prawej stronie jak się jedzie z Wawy. No i jakaś placówka WP mieszczaca sie w schronie położonym gdzieś tak pomiedzy Mińskiem a Kałuszynem. Schron ten jest po lewej stronie , ale jest trochę oddalony od drogi. pozdro |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|