Teraz jest piątek, 26 czerwca 2026, 22:21

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: pytanie o bunkier w Gdańsku
PostNapisane: sobota, 22 maja 2004, 14:46 
Offline
Małomówny czytacz

Dołączył(a): środa, 19 maja 2004, 13:14
Posty: 441
Lokalizacja: skądinąd
takie mam oto pytanie...

otóż na Oruni w okolicy ul Piaskowej znajduje się wejcie do jakiegoś bunkra..
nie wiem skąd mógłbym się dowiedzieć czemu miał służyć i kiedy został zbudowany..
gdyby był ktoś kto mógłby mi przyblizyć jakies wiadomosci dot. walasnie jego bylbym wdzieczny..

no i drugie pytanie związane z tym samym bunkrem..
otoz po oruni chodza opowiesci jakoby wejscie to bylo wejsciem do jakiejs calej duzej instalacji podziemnej obejmujacej setki metrow korytarzy..

z tego co udało mi się dowiedzieć to niedaleko [Jakies 50m] PODOBNO była jakaś niemiecka stróżówka.. i istnieje możliwość że było to połączone z w/w wejściem..

czy ktoś mógłby podać mi jakieś dane??

chetnie dowiedział bym się co to za obiekt..

tym bardziej że z mojego okna to mogę w to wejscie kamieniem dorzucic :)

pozdr


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 23 maja 2004, 10:35 
Offline
Małomówny czytacz

Dołączył(a): środa, 19 maja 2004, 13:14
Posty: 441
Lokalizacja: skądinąd
prawdopodobnie namierzyłem przebieg korytarza miedzy wejściem a starą stróżówka.. może uda mi się zlokalizować zejscie jednak może być zamurowane.. jakieś propozycje co można zrobić w takiej sytuacji ?? gdybym wiedział coś więcej o tym obiekcie to rozważe propozycje kucia :)
na razie wejscie wychodzi mi jakoś w prywatnym garażu.. podobno jest tam kanał wyłożony starymi cegłami i wyjątkowo głęboki..
rozmowy z właścicielem odbęde w najbliższym czasie..


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL