https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| pytanie o bunkier w Gdańsku https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=2&t=5094 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | BtS [ sobota, 22 maja 2004, 14:46 ] |
| Tytuł: | pytanie o bunkier w Gdańsku |
takie mam oto pytanie... otóż na Oruni w okolicy ul Piaskowej znajduje się wejcie do jakiegoś bunkra.. nie wiem skąd mógłbym się dowiedzieć czemu miał służyć i kiedy został zbudowany.. gdyby był ktoś kto mógłby mi przyblizyć jakies wiadomosci dot. walasnie jego bylbym wdzieczny.. no i drugie pytanie związane z tym samym bunkrem.. otoz po oruni chodza opowiesci jakoby wejscie to bylo wejsciem do jakiejs calej duzej instalacji podziemnej obejmujacej setki metrow korytarzy.. z tego co udało mi się dowiedzieć to niedaleko [Jakies 50m] PODOBNO była jakaś niemiecka stróżówka.. i istnieje możliwość że było to połączone z w/w wejściem.. czy ktoś mógłby podać mi jakieś dane?? chetnie dowiedział bym się co to za obiekt.. tym bardziej że z mojego okna to mogę w to wejscie kamieniem dorzucic :) pozdr |
|
| Autor: | BtS [ niedziela, 23 maja 2004, 10:35 ] |
| Tytuł: | |
prawdopodobnie namierzyłem przebieg korytarza miedzy wejściem a starą stróżówka.. może uda mi się zlokalizować zejscie jednak może być zamurowane.. jakieś propozycje co można zrobić w takiej sytuacji ?? gdybym wiedział coś więcej o tym obiekcie to rozważe propozycje kucia :) na razie wejscie wychodzi mi jakoś w prywatnym garażu.. podobno jest tam kanał wyłożony starymi cegłami i wyjątkowo głęboki.. rozmowy z właścicielem odbęde w najbliższym czasie.. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|