https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

pytanie o bunkier w Gdańsku
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=2&t=5094
Strona 1 z 1

Autor:  BtS [ sobota, 22 maja 2004, 14:46 ]
Tytuł:  pytanie o bunkier w Gdańsku

takie mam oto pytanie...

otóż na Oruni w okolicy ul Piaskowej znajduje się wejcie do jakiegoś bunkra..
nie wiem skąd mógłbym się dowiedzieć czemu miał służyć i kiedy został zbudowany..
gdyby był ktoś kto mógłby mi przyblizyć jakies wiadomosci dot. walasnie jego bylbym wdzieczny..

no i drugie pytanie związane z tym samym bunkrem..
otoz po oruni chodza opowiesci jakoby wejscie to bylo wejsciem do jakiejs calej duzej instalacji podziemnej obejmujacej setki metrow korytarzy..

z tego co udało mi się dowiedzieć to niedaleko [Jakies 50m] PODOBNO była jakaś niemiecka stróżówka.. i istnieje możliwość że było to połączone z w/w wejściem..

czy ktoś mógłby podać mi jakieś dane??

chetnie dowiedział bym się co to za obiekt..

tym bardziej że z mojego okna to mogę w to wejscie kamieniem dorzucic :)

pozdr

Autor:  BtS [ niedziela, 23 maja 2004, 10:35 ]
Tytuł: 

prawdopodobnie namierzyłem przebieg korytarza miedzy wejściem a starą stróżówka.. może uda mi się zlokalizować zejscie jednak może być zamurowane.. jakieś propozycje co można zrobić w takiej sytuacji ?? gdybym wiedział coś więcej o tym obiekcie to rozważe propozycje kucia :)
na razie wejscie wychodzi mi jakoś w prywatnym garażu.. podobno jest tam kanał wyłożony starymi cegłami i wyjątkowo głęboki..
rozmowy z właścicielem odbęde w najbliższym czasie..

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/