https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

RIESE-Włodarz
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=2&t=5308
Strona 1 z 1

Autor:  Muszal [ niedziela, 6 czerwca 2004, 12:56 ]
Tytuł:  RIESE-Włodarz

Ostatnio mówili w telewizji a dokładniej to chyba w Faktach ,że Włodarz został udostępniony. Orientujecie się co tam zrobili nowego , i po ile są biletki :que . Podobno nawet jekieś atrakcje mają być. Ktoś mi tam mówił, że coś z czołgami związene :czo . Moim zdaniem to te miejsce powinno przypominać wszystkim o tej tragedii, która sie tam codziennie rozgrywała. Coż pieniądze potrwią zrobić swoje.

Autor:  Muszal [ poniedziałek, 7 czerwca 2004, 14:47 ]
Tytuł: 

Przepraszam wszyskich za zaśmiecanie forum :)
Wystarczyło troche poszperać w internecie i znalazłem stronkę http://www.wlodarz.pl
Jestem trochę za leniwy :)

Autor:  muzzy [ środa, 23 czerwca 2004, 00:31 ]
Tytuł: 

Witam
I jak - był ktoś na Włodarzu? Jak tam teraz jest co zrobiono w środku?
Niestety w ostatnich miesiącach jakoś mi tam nie po drodze, wiec może ktoś z okolicy by coś napisał...

pozdrawiam
Muzzy

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/