https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| RIESE-Włodarz https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=2&t=5308 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Muszal [ niedziela, 6 czerwca 2004, 12:56 ] |
| Tytuł: | RIESE-Włodarz |
Ostatnio mówili w telewizji a dokładniej to chyba w Faktach ,że Włodarz został udostępniony. Orientujecie się co tam zrobili nowego , i po ile są biletki :que . Podobno nawet jekieś atrakcje mają być. Ktoś mi tam mówił, że coś z czołgami związene :czo . Moim zdaniem to te miejsce powinno przypominać wszystkim o tej tragedii, która sie tam codziennie rozgrywała. Coż pieniądze potrwią zrobić swoje. |
|
| Autor: | Muszal [ poniedziałek, 7 czerwca 2004, 14:47 ] |
| Tytuł: | |
Przepraszam wszyskich za zaśmiecanie forum :) Wystarczyło troche poszperać w internecie i znalazłem stronkę http://www.wlodarz.pl Jestem trochę za leniwy :) |
|
| Autor: | muzzy [ środa, 23 czerwca 2004, 00:31 ] |
| Tytuł: | |
Witam I jak - był ktoś na Włodarzu? Jak tam teraz jest co zrobiono w środku? Niestety w ostatnich miesiącach jakoś mi tam nie po drodze, wiec może ktoś z okolicy by coś napisał... pozdrawiam Muzzy |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|