https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| Zdjęcia bunkrów na Dąbrówce https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=2&t=5502 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | HUBERTUS1660 [ czwartek, 17 czerwca 2004, 17:42 ] |
| Tytuł: | Zdjęcia bunkrów na Dąbrówce |
Na pewno kilku z was zwiedzało kiedyś bunkry na Dąbrówce,czy macie jakieś zdjęcia i chcielibyście je udostępnić?(oczywiście będą podpisane).Interesują mnie zwłaszcza zdjęcia bunkrów zrobione przed 2003 rokiem.Czekam na kontakt i Pozdrawiam. Hubert |
|
| Autor: | HUBERTUS1660 [ piątek, 18 czerwca 2004, 13:22 ] |
| Tytuł: | |
Naprawde nikt nie ma fotek z Dąbrówki?:( |
|
| Autor: | Grzebiuszka [ środa, 23 czerwca 2004, 23:51 ] |
| Tytuł: | |
Witam, a o którą Dąbrówkę Ci chodzi?? Bo jeżeli o Dąbrówkę Wlk. k. Katowic ,to jest tam kilka obiektów polskich z 1933 i 34r wchodzacych w skład OWS.Pozdrawiam ,Grzebiuszka |
|
| Autor: | HUBERTUS1660 [ czwartek, 24 czerwca 2004, 15:18 ] |
| Tytuł: | |
Nie.Chodzi mi o schrony w Dąbrówce pod Pogorzelą Warszawską 35 km na pd od Wawy. |
|
| Autor: | HUBERTUS1660 [ wtorek, 6 lipca 2004, 11:01 ] |
| Tytuł: | |
Czy wszyscy zwiedzają bez aparatu!!! |
|
| Autor: | wini [ środa, 14 lipca 2004, 15:40 ] |
| Tytuł: | |
czesc ze dwa lata temu byl artykul w gazecie Otwockiej na ich temat. Jak szukalem informacji na temat tych bunkrow to w ich archiwum cos wtedy wygrzebalem byly chyba ze 4 fotki, chyba ze juz je dawno masz. Pozdrawiam wini |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|