https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| Bunkry - Prochowice ? ? ? https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=2&t=5582 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Cadzik [ środa, 23 czerwca 2004, 01:29 ] |
| Tytuł: | Bunkry - Prochowice ? ? ? |
Ostatnio obiło mi się o uszy że niedaleko Prochowic, przy drodze na Ścinawę sa jakieś bunkry. Niestety osoba z którą rozmawiałem była niezbyt zorientowana w temacie, mówiła że widziała je z samochodu. Można cos więcej na ten temat? Szukał tam ktoś ? Czy tam w ogóle są jakieś bunkry? Pozdro :) |
|
| Autor: | past [ środa, 30 czerwca 2004, 07:50 ] |
| Tytuł: | |
w okolicy był przyczółek , jakieśmagazyny itp. A w zeszłym roku woda odkryła barkęz skrzynkami amucyjnymi do MG i częściami do Flaka , były podobno jeszcze lufy do Flaka ale po wojnie wywalili je na złom |
|
| Autor: | necroskop [ czwartek, 15 lipca 2004, 17:57 ] |
| Tytuł: | |
Witam. Słyszałem od koliegi Kudiego że w Prochowicach fabryka Rokita posiadała własne zabespieczenie fortyfikacyjne, ulokowane gdzieś w lesie. Pozdrowionka z Rawicza Marek |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|