https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

Bunkry - Prochowice ? ? ?
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=2&t=5582
Strona 1 z 1

Autor:  Cadzik [ środa, 23 czerwca 2004, 01:29 ]
Tytuł:  Bunkry - Prochowice ? ? ?

Ostatnio obiło mi się o uszy że niedaleko Prochowic, przy drodze na Ścinawę sa jakieś bunkry. Niestety osoba z którą rozmawiałem była niezbyt zorientowana w temacie, mówiła że widziała je z samochodu. Można cos więcej na ten temat? Szukał tam ktoś ? Czy tam w ogóle są jakieś bunkry?

Pozdro :)

Autor:  past [ środa, 30 czerwca 2004, 07:50 ]
Tytuł: 

w okolicy był przyczółek , jakieśmagazyny itp. A w zeszłym roku woda odkryła barkęz skrzynkami amucyjnymi do MG i częściami do Flaka , były podobno jeszcze lufy do Flaka ale po wojnie wywalili je na złom

Autor:  necroskop [ czwartek, 15 lipca 2004, 17:57 ]
Tytuł: 

Witam.

Słyszałem od koliegi Kudiego że w Prochowicach fabryka Rokita posiadała własne zabespieczenie fortyfikacyjne, ulokowane gdzieś w lesie.

Pozdrowionka z Rawicza
Marek

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/