https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| Pytanie do Indii https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=2&t=5615 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | HUBERTUS1660 [ czwartek, 24 czerwca 2004, 17:05 ] |
| Tytuł: | Pytanie do Indii |
Jak można się z Tobą skontaktować? Masz jakieś gg lub maila na który można pisać? Pozdrawiam Hubert. |
|
| Autor: | Robi [ piątek, 25 czerwca 2004, 07:50 ] |
| Tytuł: | |
Jak klikniesz w profil Indii (nick), to pod przyciskami "pw" możesz jej wysłać prywatne wiadomości albo "email" - i tam jest wiadomo adres. Proste! |
|
| Autor: | india [ piątek, 25 czerwca 2004, 14:43 ] |
| Tytuł: | |
Witam. Dzieki Robi za szybka reakcje:) Hubert- wyslalam Ci numer GG. Choc szczerze mowiac nie wiem czy dobrze to zrobilam mimo długiego tłumaczenia Elloco- co i jak przycisnac:):):) Pozdro.India |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|