https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

Pytanie do Indii
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=2&t=5615
Strona 1 z 1

Autor:  HUBERTUS1660 [ czwartek, 24 czerwca 2004, 17:05 ]
Tytuł:  Pytanie do Indii

Jak można się z Tobą skontaktować?
Masz jakieś gg lub maila na który można pisać?
Pozdrawiam Hubert.

Autor:  Robi [ piątek, 25 czerwca 2004, 07:50 ]
Tytuł: 

Jak klikniesz w profil Indii (nick), to pod przyciskami "pw" możesz jej wysłać prywatne wiadomości albo "email" - i tam jest wiadomo adres. Proste!

Autor:  india [ piątek, 25 czerwca 2004, 14:43 ]
Tytuł: 

Witam.

Dzieki Robi za szybka reakcje:)


Hubert- wyslalam Ci numer GG. Choc szczerze mowiac nie wiem czy dobrze to zrobilam mimo długiego tłumaczenia Elloco- co i jak przycisnac:):):)

Pozdro.India

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/