https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| W bunkrach czai się śmierć https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=2&t=5633 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Ziboli [ sobota, 26 czerwca 2004, 17:11 ] |
| Tytuł: | W bunkrach czai się śmierć |
Cytuję za Onetem : "Strefa śmierci " W bunkrach czai się śmierć To jedno z najbardziej niesamowitych miejsc w Polsce. I najbardziej niebezpiecznych. Ci, którzy chcą odkryć jego tajemnicę, giną śmiercią tragiczną. W poniemieckiej wytwórni prochu, leżącej nad Nysą Łużycką koło miejscowości Brożek, niecałe sto kilometrów na zachód od Zielonej Góry, zginął w kwietniu 37-letni Edward K. z Tuplic. Rok wcześniej – dwóch studentów. Wszyscy trzej stali się ofiarami wybuchów. Co eksplodowało ? ; do dziś nie wiadomo. Reszta pod adresem : http://kiosk.onet.pl/art.asp?DB=162&ITE ... 57&KAT=241 Czy ktoś odwiedzał te miejsca? Ile błąd ortograficzny!!! sensacji a ile prawdy? :que :que |
|
| Autor: | joseph [ sobota, 26 czerwca 2004, 17:30 ] |
| Tytuł: | |
2 identyczne posty, proponuje jeden z nich zamknąć lub usunąć. |
|
| Autor: | radzio22 [ sobota, 26 czerwca 2004, 17:51 ] |
| Tytuł: | |
po prostu pułapki pozostawione przez Niemców, nie tylko w tym bunkrze , u nas takze kilka podobnych przypadków było. O czym wspomianałem w innych postach ... |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|