https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

W bunkrach czai się śmierć
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=2&t=5633
Strona 1 z 1

Autor:  Ziboli [ sobota, 26 czerwca 2004, 17:11 ]
Tytuł:  W bunkrach czai się śmierć

Cytuję za Onetem :

"Strefa śmierci "

W bunkrach czai się śmierć

To jedno z najbardziej niesamowitych miejsc w Polsce. I najbardziej niebezpiecznych. Ci, którzy chcą odkryć jego tajemnicę, giną śmiercią tragiczną. W poniemieckiej wytwórni prochu, leżącej nad Nysą Łużycką koło miejscowości Brożek, niecałe sto kilometrów na zachód od Zielonej Góry, zginął w kwietniu 37-letni Edward K. z Tuplic. Rok wcześniej – dwóch studentów. Wszyscy trzej stali się ofiarami wybuchów. Co eksplodowało ? ; do dziś nie wiadomo.

Reszta pod adresem :
http://kiosk.onet.pl/art.asp?DB=162&ITE ... 57&KAT=241

Czy ktoś odwiedzał te miejsca? Ile błąd ortograficzny!!! sensacji a ile prawdy? :que :que

Autor:  joseph [ sobota, 26 czerwca 2004, 17:30 ]
Tytuł: 

2 identyczne posty, proponuje jeden z nich zamknąć lub usunąć.

Autor:  radzio22 [ sobota, 26 czerwca 2004, 17:51 ]
Tytuł: 

po prostu pułapki pozostawione przez Niemców, nie tylko w tym bunkrze , u nas takze kilka podobnych przypadków było. O czym wspomianałem w innych postach ...

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/