Teraz jest czwartek, 25 czerwca 2026, 04:42

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Kopalnia w Keszycy
PostNapisane: czwartek, 1 lipca 2004, 10:42 
Offline
Szeregowy
Szeregowy

Dołączył(a): czwartek, 1 lipca 2004, 10:37
Posty: 4
Lokalizacja: Szczecin
Witam!
Poszukuje info o lokalizacji szybów kopalniach w okolicy Keszycy (okolice MRU), nie chodzi o szyby związane z systeme fortyfikacji a o pozostałoęści po dawnych kopalniach wegla. Podobno istnieje szyb którym można się dostąc na dół, czy ktos wie cos na te temat.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 16 lipca 2004, 11:28 
Offline
Szeregowy
Szeregowy

Dołączył(a): piątek, 15 lutego 2002, 01:00
Posty: 7
Lokalizacja: Łódź
Słyszałem że bodajże Underground robił badania tego regionu. Są szyby, ale zabezpieczone korkami i warstwą ziemi. Są to poterny ale nie mają połączenia z systemem podziemnym.

pozdrowionka
Kalfas


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 16 lipca 2004, 16:31 
Offline
Szeregowy
Szeregowy

Dołączył(a): piątek, 16 lipca 2004, 16:27
Posty: 1
Lokalizacja: Gorzów
Szyby nie są już zabezpieczone korkami od kilku lat. Koło zburzonej kapliczki jest duży szyb którym można zjechać na dół. Kopalnia faktycznie nie ma i nie miała połączenia z systemem mru. Jakaś ekipa z Gdańska chyba badała tą kopalnię dokładnie. Klimatuy są niezłe ale trzeba uważać bo obwały się robią.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 17 lipca 2004, 20:08 
Offline
Szeregowy
Szeregowy

Dołączył(a): czwartek, 1 lipca 2004, 10:37
Posty: 4
Lokalizacja: Szczecin
Witam!
Tak wiem że kopalnia nijprawdopodibniej nie łączy się z systemem MRU, wiem również że ekipa z Gdańska ostro tam działał, wiemm równiez gdzie znajduje się wspomniany szyb koło kapliczki przy drodze. Szukam info o dwóch jeszcze szybach z tej kopalni a konkretnie o ich lokalizacji. Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL