https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| Kopalnia w Keszycy https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=2&t=5707 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Krzyś20000 [ czwartek, 1 lipca 2004, 10:42 ] |
| Tytuł: | Kopalnia w Keszycy |
Witam! Poszukuje info o lokalizacji szybów kopalniach w okolicy Keszycy (okolice MRU), nie chodzi o szyby związane z systeme fortyfikacji a o pozostałoęści po dawnych kopalniach wegla. Podobno istnieje szyb którym można się dostąc na dół, czy ktos wie cos na te temat. |
|
| Autor: | Kalfas [ piątek, 16 lipca 2004, 11:28 ] |
| Tytuł: | |
Słyszałem że bodajże Underground robił badania tego regionu. Są szyby, ale zabezpieczone korkami i warstwą ziemi. Są to poterny ale nie mają połączenia z systemem podziemnym. pozdrowionka Kalfas |
|
| Autor: | Tezeusz [ piątek, 16 lipca 2004, 16:31 ] |
| Tytuł: | |
Szyby nie są już zabezpieczone korkami od kilku lat. Koło zburzonej kapliczki jest duży szyb którym można zjechać na dół. Kopalnia faktycznie nie ma i nie miała połączenia z systemem mru. Jakaś ekipa z Gdańska chyba badała tą kopalnię dokładnie. Klimatuy są niezłe ale trzeba uważać bo obwały się robią. |
|
| Autor: | Krzyś20000 [ sobota, 17 lipca 2004, 20:08 ] |
| Tytuł: | |
Witam! Tak wiem że kopalnia nijprawdopodibniej nie łączy się z systemem MRU, wiem również że ekipa z Gdańska ostro tam działał, wiemm równiez gdzie znajduje się wspomniany szyb koło kapliczki przy drodze. Szukam info o dwóch jeszcze szybach z tej kopalni a konkretnie o ich lokalizacji. Pozdrawiam |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|