Teraz jest środa, 24 czerwca 2026, 08:26

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Akcja sprzątania schronu - Redłowo
PostNapisane: czwartek, 1 lipca 2004, 12:04 
Offline
Kapral
Kapral

Dołączył(a): wtorek, 2 września 2003, 15:20
Posty: 25
Witam!
Szykuje się mała akcja na drugą połowę lipca polegająca na wysprzątaniu jednego ze stanowisk ogniowych 11 BAS w Gdyni-Redłowie i ewentualnie odmalowaniu działa.
Na razie chciałbym się dowiedzieć czy znajdą się wolontariusze do pomocy. Działania uzgodnione całkowicie z Miejskim Konserwatorem Zabytków, a być może włączy się także gospodarz terenu, czyli Marynarka Wojenna. Oczywiście wszystko zależy od tego czy znajdą się chętni do pomachania łopatą i pędzlem...
Jak pisałem termin to 2 poł. lipca - najprawdopodobniej któraś sobota, czyli 17, 24 lub 31 lipca.
Ewentualny kontakt na maila: arq@wp.pl
Pozdrawiam
A


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 1 lipca 2004, 13:10 
Offline
Starszy Sierżant
Starszy Sierżant

Dołączył(a): wtorek, 15 czerwca 2004, 12:59
Posty: 70
Lokalizacja: Gdańsk
Akcja słuszna (choć ciekawe jak długo będzie porządek :|), ale jeśli chodzi o mnie to termin(y) najgorsze z możliwych. może 24-25 uda mi się zorganizowć czas - jeśli tak to się pisze.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 18 lipca 2004, 16:55 
Offline
Chorąży Sztabowy
Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): niedziela, 29 czerwca 2003, 00:00
Posty: 180
Lokalizacja: Kraków
podobne akcje prowadzimy na fortach w Krakowie, ale odzew jest minimalny... nikomu sie nie chce taki rzeczy robic, ale obym sie mylił i przyszły tłumy :)
dla nas niestety za daleko. nie zniechęcaj się tym jak nikt nie przyjdzie.
pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 21 lipca 2004, 11:59 
Offline
Kapral
Kapral

Dołączył(a): wtorek, 2 września 2003, 15:20
Posty: 25
Witam ponownie.
Dla wszystkich (nielicznych :)) zainteresowanych mam informację, że z przyczyn formalnych ewentualna akcja jest przesunięta w okolice września.
Informacje podam odpowiednio wcześnie jak będę coś wiedział.
Pozdrawiam.
A


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 23 lipca 2004, 14:06 
Offline
Forum Thesaurus - Użytkownik Zbanowany
Forum Thesaurus - Użytkownik Zbanowany

Dołączył(a): czwartek, 6 maja 2004, 01:23
Posty: 1642
chętnie pomogę........jak cos prosze mnie powiadomic o terminie.........


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 23 lipca 2004, 16:00 
Offline
Małomówny czytacz

Dołączył(a): środa, 19 maja 2004, 13:14
Posty: 441
Lokalizacja: skądinąd
jak cos to odezwijcie sie tez do mnie, o ile sesja powtorkowa i praca pozwola to pomoge


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: sprzątanie schronu w Redłowie
PostNapisane: piątek, 23 lipca 2004, 19:41 
Offline
Młodszy Chorąży
Młodszy Chorąży

Dołączył(a): czwartek, 14 listopada 2002, 01:00
Posty: 112
Lokalizacja: Gdynia
i ja również jestem chętny . Dajcie cynk jak termin będzie pewny.

adam242@eksploracja.org.pl

507705794


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 28 sierpnia 2004, 11:57 
Offline
Szeregowy
Szeregowy

Dołączył(a): poniedziałek, 19 maja 2003, 00:00
Posty: 4
Lokalizacja: Tychy
trzymam za Was kciuki


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 7 września 2004, 16:52 
Offline
Starszy Sierżant
Starszy Sierżant

Dołączył(a): wtorek, 15 czerwca 2004, 12:59
Posty: 70
Lokalizacja: Gdańsk
ponownie zgłaszam chęć, czekam na konkretny termin.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 7 września 2004, 19:35 
Offline
Małomówny czytacz

Dołączył(a): środa, 19 maja 2004, 13:14
Posty: 441
Lokalizacja: skądinąd
no w sumie skoro juz post odgrzebany...
ja juz po poprawce.. wszystko zaliczone.. wiec jesli tylko praca pozwoli to pomoge :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 8 września 2004, 15:12 
Offline
Kapral
Kapral

Dołączył(a): wtorek, 2 września 2003, 15:20
Posty: 25
Dzięki za zainteresowanie. Na razie czekamy na konkretne rozmowy z dowódcą jednostki. Mam nadzieję, że w ciągu tygodnia będę mógł podać jakieś bardziej konkretne informacje (oby pomyślne).
Pozdrawiam serdecznie
A


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL