https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| Akcja sprzątania schronu - Redłowo https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=2&t=5712 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | arkady [ czwartek, 1 lipca 2004, 12:04 ] |
| Tytuł: | Akcja sprzątania schronu - Redłowo |
Witam! Szykuje się mała akcja na drugą połowę lipca polegająca na wysprzątaniu jednego ze stanowisk ogniowych 11 BAS w Gdyni-Redłowie i ewentualnie odmalowaniu działa. Na razie chciałbym się dowiedzieć czy znajdą się wolontariusze do pomocy. Działania uzgodnione całkowicie z Miejskim Konserwatorem Zabytków, a być może włączy się także gospodarz terenu, czyli Marynarka Wojenna. Oczywiście wszystko zależy od tego czy znajdą się chętni do pomachania łopatą i pędzlem... Jak pisałem termin to 2 poł. lipca - najprawdopodobniej któraś sobota, czyli 17, 24 lub 31 lipca. Ewentualny kontakt na maila: arq@wp.pl Pozdrawiam A |
|
| Autor: | joseph [ czwartek, 1 lipca 2004, 13:10 ] |
| Tytuł: | |
Akcja słuszna (choć ciekawe jak długo będzie porządek :|), ale jeśli chodzi o mnie to termin(y) najgorsze z możliwych. może 24-25 uda mi się zorganizowć czas - jeśli tak to się pisze. |
|
| Autor: | korbol [ niedziela, 18 lipca 2004, 16:55 ] |
| Tytuł: | |
podobne akcje prowadzimy na fortach w Krakowie, ale odzew jest minimalny... nikomu sie nie chce taki rzeczy robic, ale obym sie mylił i przyszły tłumy :) dla nas niestety za daleko. nie zniechęcaj się tym jak nikt nie przyjdzie. pozdrawiam |
|
| Autor: | arkady [ środa, 21 lipca 2004, 11:59 ] |
| Tytuł: | |
Witam ponownie. Dla wszystkich (nielicznych :)) zainteresowanych mam informację, że z przyczyn formalnych ewentualna akcja jest przesunięta w okolice września. Informacje podam odpowiednio wcześnie jak będę coś wiedział. Pozdrawiam. A |
|
| Autor: | Kuba [ piątek, 23 lipca 2004, 14:06 ] |
| Tytuł: | |
chętnie pomogę........jak cos prosze mnie powiadomic o terminie......... |
|
| Autor: | BtS [ piątek, 23 lipca 2004, 16:00 ] |
| Tytuł: | |
jak cos to odezwijcie sie tez do mnie, o ile sesja powtorkowa i praca pozwola to pomoge |
|
| Autor: | adam242 [ piątek, 23 lipca 2004, 19:41 ] |
| Tytuł: | sprzątanie schronu w Redłowie |
i ja również jestem chętny . Dajcie cynk jak termin będzie pewny. adam242@eksploracja.org.pl 507705794 |
|
| Autor: | d007 [ sobota, 28 sierpnia 2004, 11:57 ] |
| Tytuł: | |
trzymam za Was kciuki |
|
| Autor: | joseph [ wtorek, 7 września 2004, 16:52 ] |
| Tytuł: | |
ponownie zgłaszam chęć, czekam na konkretny termin. |
|
| Autor: | BtS [ wtorek, 7 września 2004, 19:35 ] |
| Tytuł: | |
no w sumie skoro juz post odgrzebany... ja juz po poprawce.. wszystko zaliczone.. wiec jesli tylko praca pozwoli to pomoge :) |
|
| Autor: | arkady [ środa, 8 września 2004, 15:12 ] |
| Tytuł: | |
Dzięki za zainteresowanie. Na razie czekamy na konkretne rozmowy z dowódcą jednostki. Mam nadzieję, że w ciągu tygodnia będę mógł podać jakieś bardziej konkretne informacje (oby pomyślne). Pozdrawiam serdecznie A |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|