https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

Akcja sprzątania schronu - Redłowo
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=2&t=5712
Strona 1 z 1

Autor:  arkady [ czwartek, 1 lipca 2004, 12:04 ]
Tytuł:  Akcja sprzątania schronu - Redłowo

Witam!
Szykuje się mała akcja na drugą połowę lipca polegająca na wysprzątaniu jednego ze stanowisk ogniowych 11 BAS w Gdyni-Redłowie i ewentualnie odmalowaniu działa.
Na razie chciałbym się dowiedzieć czy znajdą się wolontariusze do pomocy. Działania uzgodnione całkowicie z Miejskim Konserwatorem Zabytków, a być może włączy się także gospodarz terenu, czyli Marynarka Wojenna. Oczywiście wszystko zależy od tego czy znajdą się chętni do pomachania łopatą i pędzlem...
Jak pisałem termin to 2 poł. lipca - najprawdopodobniej któraś sobota, czyli 17, 24 lub 31 lipca.
Ewentualny kontakt na maila: arq@wp.pl
Pozdrawiam
A

Autor:  joseph [ czwartek, 1 lipca 2004, 13:10 ]
Tytuł: 

Akcja słuszna (choć ciekawe jak długo będzie porządek :|), ale jeśli chodzi o mnie to termin(y) najgorsze z możliwych. może 24-25 uda mi się zorganizowć czas - jeśli tak to się pisze.

Autor:  korbol [ niedziela, 18 lipca 2004, 16:55 ]
Tytuł: 

podobne akcje prowadzimy na fortach w Krakowie, ale odzew jest minimalny... nikomu sie nie chce taki rzeczy robic, ale obym sie mylił i przyszły tłumy :)
dla nas niestety za daleko. nie zniechęcaj się tym jak nikt nie przyjdzie.
pozdrawiam

Autor:  arkady [ środa, 21 lipca 2004, 11:59 ]
Tytuł: 

Witam ponownie.
Dla wszystkich (nielicznych :)) zainteresowanych mam informację, że z przyczyn formalnych ewentualna akcja jest przesunięta w okolice września.
Informacje podam odpowiednio wcześnie jak będę coś wiedział.
Pozdrawiam.
A

Autor:  Kuba [ piątek, 23 lipca 2004, 14:06 ]
Tytuł: 

chętnie pomogę........jak cos prosze mnie powiadomic o terminie.........

Autor:  BtS [ piątek, 23 lipca 2004, 16:00 ]
Tytuł: 

jak cos to odezwijcie sie tez do mnie, o ile sesja powtorkowa i praca pozwola to pomoge

Autor:  adam242 [ piątek, 23 lipca 2004, 19:41 ]
Tytuł:  sprzątanie schronu w Redłowie

i ja również jestem chętny . Dajcie cynk jak termin będzie pewny.

adam242@eksploracja.org.pl

507705794

Autor:  d007 [ sobota, 28 sierpnia 2004, 11:57 ]
Tytuł: 

trzymam za Was kciuki

Autor:  joseph [ wtorek, 7 września 2004, 16:52 ]
Tytuł: 

ponownie zgłaszam chęć, czekam na konkretny termin.

Autor:  BtS [ wtorek, 7 września 2004, 19:35 ]
Tytuł: 

no w sumie skoro juz post odgrzebany...
ja juz po poprawce.. wszystko zaliczone.. wiec jesli tylko praca pozwoli to pomoge :)

Autor:  arkady [ środa, 8 września 2004, 15:12 ]
Tytuł: 

Dzięki za zainteresowanie. Na razie czekamy na konkretne rozmowy z dowódcą jednostki. Mam nadzieję, że w ciągu tygodnia będę mógł podać jakieś bardziej konkretne informacje (oby pomyślne).
Pozdrawiam serdecznie
A

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/