https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

"Gwiazda" Sopot
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=2&t=5801
Strona 1 z 1

Autor:  haze44 [ środa, 7 lipca 2004, 21:36 ]
Tytuł:  "Gwiazda" Sopot

Witam Wszystkich !

Mam takie pytanie. Czy słyszał ktoś z Was o tzw. podzioemnym kompleksie "gwiazda" w Sopocie? Obiło mi się takie określenie o uszy :) i nie daje mi spokoju.

Pozdrawiam
haze44

Autor:  Pit stary [ czwartek, 8 lipca 2004, 10:25 ]
Tytuł: 

Moze tu chodzi o pozostalosci wlk gwiazdy czyli knajpy w lesie powyzej uzdrowiska? Przed wojna byla tam knajpka - dzis tylko resztki fundamentow na rozstaju drog - pelno skorup w ziemi dookola choc trafiaja sie fajne butelki i pojemniczki ceramiczne - polecam raczej specjalne rekawice i duzo cierpliwosci - okopy w okolicznych lasach raczej puste - bylismy kiedys tam z Onyxem kiedys - efekty mizerne.Jesli chcesz poznac pelna historie tego miejsca to skontaktuj sie z Oksiem z TPS u( zobacz na forum Odkrywcy w spotkaniach i integracji) Pzdr!!! :pa

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/