https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| "Gwiazda" Sopot https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=2&t=5801 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | haze44 [ środa, 7 lipca 2004, 21:36 ] |
| Tytuł: | "Gwiazda" Sopot |
Witam Wszystkich ! Mam takie pytanie. Czy słyszał ktoś z Was o tzw. podzioemnym kompleksie "gwiazda" w Sopocie? Obiło mi się takie określenie o uszy :) i nie daje mi spokoju. Pozdrawiam haze44 |
|
| Autor: | Pit stary [ czwartek, 8 lipca 2004, 10:25 ] |
| Tytuł: | |
Moze tu chodzi o pozostalosci wlk gwiazdy czyli knajpy w lesie powyzej uzdrowiska? Przed wojna byla tam knajpka - dzis tylko resztki fundamentow na rozstaju drog - pelno skorup w ziemi dookola choc trafiaja sie fajne butelki i pojemniczki ceramiczne - polecam raczej specjalne rekawice i duzo cierpliwosci - okopy w okolicznych lasach raczej puste - bylismy kiedys tam z Onyxem kiedys - efekty mizerne.Jesli chcesz poznac pelna historie tego miejsca to skontaktuj sie z Oksiem z TPS u( zobacz na forum Odkrywcy w spotkaniach i integracji) Pzdr!!! :pa |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|