https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| Bunkier pod mostem Brzeg Dolny https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=2&t=6574 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | past [ wtorek, 24 sierpnia 2004, 18:48 ] |
| Tytuł: | Bunkier pod mostem Brzeg Dolny |
Bunkier pod mostem kolejowym na Odrze w Brzegu Dolnym. Przez ten most (zniszczony) przeprawiła się grupa Sachsenheimera do fabryki chemicznej w Brzegu Dolnym i zniszczyła prwdopodobnie zapasy sarinu. Jeden z lepiej zachowanych bunkrów w okolicy Wrocławia . Z tego co słyszałem już niedługo -- złomiarze działają PAST więcej zdjęć podesłałem Robiemu , mam nadzieję że opublikuje w galerii |
|
| Autor: | M40 [ wtorek, 24 sierpnia 2004, 19:27 ] |
| Tytuł: | |
Byłem, widziałem. EXTRA! A jeśli chodzi o złomiarzy, to może nowa ustawa coś zdziała :lol: |
|
| Autor: | kombatant [ wtorek, 24 sierpnia 2004, 19:37 ] |
| Tytuł: | |
taa "pójść" pisze się przez "ó" - błąd ortograficzny!!! z kopula na zlom i powiedza ze to z swojego strychu wytargali :lol: |
|
| Autor: | M40 [ wtorek, 24 sierpnia 2004, 21:02 ] |
| Tytuł: | |
Dokładnie... Ta ustawa jest tyle warta co wszystkie inne. Ostatnio jak byłem na złomie (wczoraj), goście przynieśli studzienkę, a facet skupujący nawet się ich nie pytał, tyko sypną forsą i do widzenia. Pozdrawiam M40 |
|
| Autor: | kombatant [ wtorek, 24 sierpnia 2004, 23:54 ] |
| Tytuł: | |
nie wiesz jak sie robi ? Masz komure, dzwonisz na 997 i przyjezdzaja panowie :cop i handlarz ma problem... |
|
| Autor: | Robi [ środa, 25 sierpnia 2004, 08:26 ] |
| Tytuł: | Re: Bunkier pod mostem Brzeg Dolny |
past napisał(a): więcej zdjęć podesłałem Robiemu , mam nadzieję że opublikuje w galerii
Ja zawsze do usług. :comp |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|