https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

Bunkier pod mostem Brzeg Dolny
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=2&t=6574
Strona 1 z 1

Autor:  past [ wtorek, 24 sierpnia 2004, 18:48 ]
Tytuł:  Bunkier pod mostem Brzeg Dolny

Bunkier pod mostem kolejowym na Odrze w Brzegu Dolnym. Przez ten most (zniszczony) przeprawiła się grupa Sachsenheimera do fabryki chemicznej w Brzegu Dolnym i zniszczyła prwdopodobnie zapasy sarinu. Jeden z lepiej zachowanych bunkrów w okolicy Wrocławia . Z tego co słyszałem już niedługo -- złomiarze działają

PAST

więcej zdjęć podesłałem Robiemu , mam nadzieję że opublikuje w galerii

Autor:  M40 [ wtorek, 24 sierpnia 2004, 19:27 ]
Tytuł: 

Byłem, widziałem. EXTRA! A jeśli chodzi o złomiarzy, to może nowa ustawa coś zdziała :lol:

Autor:  kombatant [ wtorek, 24 sierpnia 2004, 19:37 ]
Tytuł: 

taa "pójść" pisze się przez "ó" - błąd ortograficzny!!! z kopula na zlom i powiedza ze to z swojego strychu wytargali :lol:

Autor:  M40 [ wtorek, 24 sierpnia 2004, 21:02 ]
Tytuł: 

Dokładnie... Ta ustawa jest tyle warta co wszystkie inne. Ostatnio jak byłem na złomie (wczoraj), goście przynieśli studzienkę, a facet skupujący nawet się ich nie pytał, tyko sypną forsą i do widzenia.
Pozdrawiam M40

Autor:  kombatant [ wtorek, 24 sierpnia 2004, 23:54 ]
Tytuł: 

nie wiesz jak sie robi ? Masz komure, dzwonisz na 997 i przyjezdzaja panowie :cop i handlarz ma problem...

Autor:  Robi [ środa, 25 sierpnia 2004, 08:26 ]
Tytuł:  Re: Bunkier pod mostem Brzeg Dolny

past napisał(a):
więcej zdjęć podesłałem Robiemu , mam nadzieję że opublikuje w galerii

Ja zawsze do usług. :comp

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/