https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

Ksiazka
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=2&t=750
Strona 1 z 1

Autor:  Muszal [ sobota, 10 kwietnia 2004, 22:12 ]
Tytuł: 

Kupiłem sobie właśnie ksiązkę "Tajemnica Riese" autorstwa tych trzech panów i moge powiedzieć że książka jest naprawdę dobra :1 i nie wywaliłem pieniędzy we błoto :) . Autorzy przedstawiaję dużo dokumentów o RIESE które udało im sie uzyskać w archiwach nie tylko polskich ale i zagranicznych. I co najważniejsze starają się obiektywnie przedstawić stan rzeczy. Warto przezcytać.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/