https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| Wieża kierowania ogniem baterii Goeben https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=2&t=7601 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Grzebiuszka [ czwartek, 14 października 2004, 01:16 ] |
| Tytuł: | Wieża kierowania ogniem baterii Goeben |
Będąc kilka lat temu w Świnoujściu zachwycałem się wieżą kierowania ogniem baterii nabrzeżnej Goeben.Betonowa wieża stała sobie górując nad okolicą ,będąc unikalnym zabytkiem sztuki fortyfikacyjnej.Słyszałem w ubiegłym roku ,że Lasy Państwowe zrobiły na niej "jakies modernizacje" przystosowujące ją do obserwacji przeciwpożarowych pobliskich lasów.Jednak to ,co zobaczyłem w ubiegłą sobotę wstrząsnęło mną.Może dla zwykłego turysty jest to fajna sprawa ,wieża widokowa ,kolejna atrakcja turystyczna. Lecz dla miłosnika fortyfikacji to koszmar.Tym bardziej ,że zniszczono całkowice pomieszczenie i resztki elementów pancernych dalmierza.Zresztą oceńcie sami |
|
| Autor: | dago [ czwartek, 14 października 2004, 10:35 ] |
| Tytuł: | |
Noooo...bez jaj..powiedz że to fotomontaż (udany zresztą). Chyba, że to prawda to włos się jeży. Pozdrawiam |
|
| Autor: | Majorian [ czwartek, 14 października 2004, 12:08 ] |
| Tytuł: | |
Koszmar. Lepiej żeby to był fotomontaż..... |
|
| Autor: | berezol [ czwartek, 14 października 2004, 13:15 ] |
| Tytuł: | |
Wygląda trochę jek z "Władcy pierścieni". |
|
| Autor: | Grzebiuszka [ czwartek, 14 października 2004, 20:15 ] |
| Tytuł: | |
Niestety,musze Was zmartwić.Jednak WŁOS SIĘ JEŻY-nawet na mojej łysawej głowie.To naprawdę nie jest fotomontaż.Być może ,że ta ażurowa konstrukcja komuś się nawet spodoba, rzeczywiście jest "moderna".Ale szkoda wieży i tego pomieszczenia dalmierza,prawda?Grzebiuszka |
|
| Autor: | Darula [ czwartek, 14 października 2004, 21:51 ] |
| Tytuł: | |
He,He,He, Co się martwicie, po sezonie i tak złomiarze to zdemontuja.... |
|
| Autor: | wiciu_r [ niedziela, 17 października 2004, 09:43 ] |
| Tytuł: | |
Zadzwońcie na złom do Tomkowiaka w Szamotułach, gość obrotny, w ofercie ma "odbiór i cięcie konstrukcji u klienta" :-) |
|
| Autor: | [BS] Wolf [ poniedziałek, 18 października 2004, 18:46 ] |
| Tytuł: | |
"Wszedzie Mordor ma swoje dziela" |
|
| Autor: | feeder [ wtorek, 19 października 2004, 08:17 ] |
| Tytuł: | |
Co za p.....nięty Saruman popełnił taką profanację :wq |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|