https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

Wieża kierowania ogniem baterii Goeben
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=2&t=7601
Strona 1 z 1

Autor:  Grzebiuszka [ czwartek, 14 października 2004, 01:16 ]
Tytuł:  Wieża kierowania ogniem baterii Goeben

Będąc kilka lat temu w Świnoujściu zachwycałem się wieżą kierowania ogniem baterii nabrzeżnej Goeben.Betonowa wieża stała sobie górując nad okolicą ,będąc unikalnym zabytkiem sztuki fortyfikacyjnej.Słyszałem w ubiegłym roku ,że Lasy Państwowe zrobiły na niej "jakies modernizacje" przystosowujące ją do obserwacji przeciwpożarowych pobliskich lasów.Jednak to ,co zobaczyłem w ubiegłą sobotę wstrząsnęło mną.Może dla zwykłego turysty jest to fajna sprawa ,wieża widokowa ,kolejna atrakcja turystyczna. Lecz dla miłosnika fortyfikacji to koszmar.Tym bardziej ,że zniszczono całkowice pomieszczenie i resztki elementów pancernych dalmierza.Zresztą oceńcie sami

Autor:  dago [ czwartek, 14 października 2004, 10:35 ]
Tytuł: 

Noooo...bez jaj..powiedz że to fotomontaż (udany zresztą). Chyba, że to prawda to włos się jeży.
Pozdrawiam

Autor:  Majorian [ czwartek, 14 października 2004, 12:08 ]
Tytuł: 

Koszmar. Lepiej żeby to był fotomontaż.....

Autor:  berezol [ czwartek, 14 października 2004, 13:15 ]
Tytuł: 

Wygląda trochę jek z "Władcy pierścieni".

Autor:  Grzebiuszka [ czwartek, 14 października 2004, 20:15 ]
Tytuł: 

Niestety,musze Was zmartwić.Jednak WŁOS SIĘ JEŻY-nawet na mojej łysawej głowie.To naprawdę nie jest fotomontaż.Być może ,że ta ażurowa konstrukcja komuś się nawet spodoba, rzeczywiście jest "moderna".Ale szkoda wieży i tego pomieszczenia dalmierza,prawda?Grzebiuszka

Autor:  Darula [ czwartek, 14 października 2004, 21:51 ]
Tytuł: 

He,He,He, Co się martwicie, po sezonie i tak złomiarze to zdemontuja....

Autor:  wiciu_r [ niedziela, 17 października 2004, 09:43 ]
Tytuł: 

Zadzwońcie na złom do Tomkowiaka w Szamotułach, gość obrotny, w ofercie ma "odbiór i cięcie konstrukcji u klienta" :-)

Autor:  [BS] Wolf [ poniedziałek, 18 października 2004, 18:46 ]
Tytuł: 

"Wszedzie Mordor ma swoje dziela"

Autor:  feeder [ wtorek, 19 października 2004, 08:17 ]
Tytuł: 

Co za p.....nięty Saruman popełnił taką profanację :wq

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/