https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| Pozostałeści po Krasnoj Armii z okolic Przemkowa https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=2&t=8194 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | past [ czwartek, 11 listopada 2004, 21:58 ] |
| Tytuł: | Pozostałeści po Krasnoj Armii z okolic Przemkowa |
Stoi sobie w lesie opuszczony schronik. Rewelacja. "nasi tam byli" niestety :mad: zostawili niezakopand dołki , z drugiej strony baza jest z 1983 poza złomem mało znaleźli. |
|
| Autor: | past [ czwartek, 11 listopada 2004, 21:59 ] |
| Tytuł: | |
a to po 12 latach pozostało po sołdatach |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|