https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

Pozostałeści po Krasnoj Armii z okolic Przemkowa
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=2&t=8194
Strona 1 z 1

Autor:  past [ czwartek, 11 listopada 2004, 21:58 ]
Tytuł:  Pozostałeści po Krasnoj Armii z okolic Przemkowa

Stoi sobie w lesie opuszczony schronik. Rewelacja. "nasi tam byli" niestety :mad: zostawili niezakopand dołki , z drugiej strony baza jest z 1983 poza złomem mało znaleźli.

Autor:  past [ czwartek, 11 listopada 2004, 21:59 ]
Tytuł: 

a to po 12 latach pozostało po sołdatach

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/