https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| rososzka niemiecka https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=31&t=59132 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | trabi [ niedziela, 19 października 2008, 20:28 ] |
| Tytuł: | rososzka niemiecka |
Witam, Prawdopodobnie to coś było na wyposażeniu telegrafistów niemieckich. Proszę o wszelkie info na temat tej znajdki. Pozdrawiam |
|
| Autor: | rob_k [ niedziela, 19 października 2008, 20:31 ] |
| Tytuł: | |
To coś nazywa się rososzką. |
|
| Autor: | trabi [ niedziela, 19 października 2008, 20:36 ] |
| Tytuł: | |
Dziękuje za błyskawiczną odpowiedź :1 Czy na pewno jest niemiecka? Jak często można takie coś spotkać? W internecie nie ma z wiele o nich :( |
|
| Autor: | osman [ niedziela, 14 grudnia 2008, 18:32 ] |
| Tytuł: | |
http://www.rkd.friko.pl/rososzka.html |
|
| Autor: | kojak [ niedziela, 14 grudnia 2008, 18:37 ] |
| Tytuł: | |
Jak będę u kumpla to zrobię fotki kompletną ze strychu ściągnął. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|