https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

rososzka niemiecka
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=31&t=59132
Strona 1 z 1

Autor:  trabi [ niedziela, 19 października 2008, 20:28 ]
Tytuł:  rososzka niemiecka

Witam,
Prawdopodobnie to coś było na wyposażeniu telegrafistów niemieckich.
Proszę o wszelkie info na temat tej znajdki.

Pozdrawiam

Autor:  rob_k [ niedziela, 19 października 2008, 20:31 ]
Tytuł: 

To coś nazywa się rososzką.

Autor:  trabi [ niedziela, 19 października 2008, 20:36 ]
Tytuł: 

Dziękuje za błyskawiczną odpowiedź :1
Czy na pewno jest niemiecka?
Jak często można takie coś spotkać? W internecie nie ma z wiele o nich :(

Autor:  osman [ niedziela, 14 grudnia 2008, 18:32 ]
Tytuł: 

http://www.rkd.friko.pl/rososzka.html

Autor:  kojak [ niedziela, 14 grudnia 2008, 18:37 ]
Tytuł: 

Jak będę u kumpla to zrobię fotki kompletną ze strychu ściągnął.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/