https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| H.J https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=31&t=59241 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | boysss [ środa, 22 października 2008, 18:00 ] |
| Tytuł: | H.J |
WITAM I MAM PYTANIE CZY KTOS Z WAS ORIENTUJE SIE GDZIE MOZNA ZDOBYC ( A MOŻE POSIADA ) SPIS OBOZÓW H.J KTÓRE ZNAJDOWAŁY SIE NA TERENACH DZISIEJSZEJ POLSKI ZACHODNIEJ -I ZECHCIAŁBY UDOSTEPMIC Z GÓRY B.W. DZIEKUJE I POZDRAW. :) |
|
| Autor: | Jacek [ środa, 22 października 2008, 21:24 ] |
| Tytuł: | |
Obozy Hitlerjugend były nie tylko w zachodniej Polsce. Jako odłam scoutingu obozowali przewaznie w róznych lasach. Spotykałem plakietki i odznaki HJ w różnych miejscach a najwięcej na Mazurach. Czy były jakies centralne ośrodki szkoleniowe to nie wiem. W 1938 roku w Hitlerjugend było prawie 8 000 000 członków. Może kilka fotek z Prus Wschodnich : |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|