https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

Jaka to jednostka? Potrzebne info...
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=31&t=60619
Strona 1 z 1

Autor:  kubik11 [ czwartek, 4 grudnia 2008, 20:52 ]
Tytuł:  Jaka to jednostka? Potrzebne info...

Witajcie, to mój pierwszy post :)
prosiłbym o rozszyfrowanie i przetłumaczenie na polski skrótu z blachy:
Stamm-Komp. Krf. Ers. Abt. 10
Chciałbym upewnić się czy sam dobrze główkuję ;) Czy znacie jakieś strony internetowe na których mógłbym dowiedzieć się czegoś więcej o tej jednostce? Interesuje mnie szczególnie jej szlak bojowy.
pzdr!

Autor:  Płaj [ czwartek, 4 grudnia 2008, 21:01 ]
Tytuł: 

kompania kadrowa 10 zapasowego oddziału (batalionu) pojazdów mechanicznych (gdzie szkolono kierowców)
http://www.lexikon-der-wehrmacht.de/Gli ... derung.htm

Autor:  kubik11 [ czwartek, 4 grudnia 2008, 21:32 ]
Tytuł: 

Serdeczne dzięki! O to chodziło :) mój niemiecki wprawdzie kuleje żeby nie powiedzieć że leży zupełnie, ale jakoś sobie poradzę :) Jeśli ktoś miałby jeszcze jakieś materiały, będę wdzięczny!

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/