https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| Jaka to jednostka? Potrzebne info... https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=31&t=60619 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | kubik11 [ czwartek, 4 grudnia 2008, 20:52 ] |
| Tytuł: | Jaka to jednostka? Potrzebne info... |
Witajcie, to mój pierwszy post :) prosiłbym o rozszyfrowanie i przetłumaczenie na polski skrótu z blachy: Stamm-Komp. Krf. Ers. Abt. 10 Chciałbym upewnić się czy sam dobrze główkuję ;) Czy znacie jakieś strony internetowe na których mógłbym dowiedzieć się czegoś więcej o tej jednostce? Interesuje mnie szczególnie jej szlak bojowy. pzdr! |
|
| Autor: | Płaj [ czwartek, 4 grudnia 2008, 21:01 ] |
| Tytuł: | |
kompania kadrowa 10 zapasowego oddziału (batalionu) pojazdów mechanicznych (gdzie szkolono kierowców) http://www.lexikon-der-wehrmacht.de/Gli ... derung.htm |
|
| Autor: | kubik11 [ czwartek, 4 grudnia 2008, 21:32 ] |
| Tytuł: | |
Serdeczne dzięki! O to chodziło :) mój niemiecki wprawdzie kuleje żeby nie powiedzieć że leży zupełnie, ale jakoś sobie poradzę :) Jeśli ktoś miałby jeszcze jakieś materiały, będę wdzięczny! |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|