https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

Wrzesień '39 - niemieckie samoloty zestrzelone w Krakowie.
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=31&t=61177
Strona 1 z 1

Autor:  jankos [ piątek, 26 grudnia 2008, 17:33 ]
Tytuł:  Wrzesień '39 - niemieckie samoloty zestrzelone w Krakowie.

Witam.

We wrześniu 39-go mój Dziadek służył w baterii plot która stacjonowała na ul. Wodnej w Krakowie.
Z różnych niepotwierdzonych informacji, wynika, że w tamtej okolicy został zestrzelony niemiecki samolot.
Czy ktoś wie gdzie mogę zdobyć na ten temat więcej informacji?

Pozdrawiam - jankos.

Autor:  Tybet [ piątek, 26 grudnia 2008, 21:00 ]
Tytuł: 

Pracownicy Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie chętnie udzielają pomocy wszystkim pasjonatom.
(Nr.tel jak zawsze w Google)
W razie problemów proszę o pw.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/