https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| Wrzesień '39 - niemieckie samoloty zestrzelone w Krakowie. https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=31&t=61177 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | jankos [ piątek, 26 grudnia 2008, 17:33 ] |
| Tytuł: | Wrzesień '39 - niemieckie samoloty zestrzelone w Krakowie. |
Witam. We wrześniu 39-go mój Dziadek służył w baterii plot która stacjonowała na ul. Wodnej w Krakowie. Z różnych niepotwierdzonych informacji, wynika, że w tamtej okolicy został zestrzelony niemiecki samolot. Czy ktoś wie gdzie mogę zdobyć na ten temat więcej informacji? Pozdrawiam - jankos. |
|
| Autor: | Tybet [ piątek, 26 grudnia 2008, 21:00 ] |
| Tytuł: | |
Pracownicy Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie chętnie udzielają pomocy wszystkim pasjonatom. (Nr.tel jak zawsze w Google) W razie problemów proszę o pw. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|