https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| Co to za torso? https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=31&t=61998 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Vaquero [ wtorek, 27 stycznia 2009, 21:40 ] |
| Tytuł: | Co to za torso? |
Czesc, tobylo znalezione na WW 2 pobojowisku w Czechach. Czy ktoś wie, co to moze być? [ img ] [ img ] |
|
| Autor: | Kuba [ wtorek, 27 stycznia 2009, 21:41 ] |
| Tytuł: | |
viewtopic.php?t=61997&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight= Nie wrzucaj dwa razy tego samego :) |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|