https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

Co to za torso?
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=31&t=61998
Strona 1 z 1

Autor:  Vaquero [ wtorek, 27 stycznia 2009, 21:40 ]
Tytuł:  Co to za torso?

Czesc,
tobylo znalezione na WW 2 pobojowisku w Czechach. Czy ktoś wie, co to moze być?

[ img ]
[ img ]

Autor:  Kuba [ wtorek, 27 stycznia 2009, 21:41 ]
Tytuł: 

viewtopic.php?t=61997&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=

Nie wrzucaj dwa razy tego samego :)

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/