Teraz jest sobota, 27 czerwca 2026, 20:43

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: zdjęcia lotnicze z września '39 - niektóre bardzo ciekawe
PostNapisane: sobota, 18 września 2004, 10:54 
Offline
Starszy Kapral
Starszy Kapral

Dołączył(a): czwartek, 22 lipca 2004, 09:21
Posty: 32
Lokalizacja: Wschodni Prusak na robotach w W-wie
Przypadkiem znalazłem galerię zdjęć lotniczych i innych z Kampanii Wrześniowej.

http://www.luftbilddatenbank.de/book/bo ... hp?index=0

Pod "vor" kryje się ponad 100 podstron! Foty małe, ale czasem zaskakująco dużo widać.
Są tu m.in. mosty: Tczew, Grudziądz, Włocławek, Nowogród, Ostrołęka, Różan, Pułtusk, Serock, Wizna, Wyszków,Łapy,
Małkinia, stacja Łochów, Nur, Brok, Goworowo, Płock, Kutno, Zegrze, Dęblin, Lublin, Lubartów, Modlin (świetnie widać kasyno), Hel, Westerplatte, Warszawa i parę miast z Kresów. Szkoda, że takie małe, ale są foty, gdzie leje widać na dłoni... Uwaga na liczne błędy w pisowni...

lyck


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 18 września 2004, 17:11 
Offline
Generał Brygady
Generał Brygady

Dołączył(a): sobota, 19 czerwca 2004, 18:15
Posty: 727
Lokalizacja: Mazowsze
Link cudowny!!!!!!!! Zdjęcia z nowogrodu są po prostu boskie (koło nowogrodu mieszkam i myślałem, że nie ma żadnych zdjęć z okresu wojny).
Pozdrawiam M40


Ostatnio edytowano środa, 10 stycznia 2007, 19:54 przez M40, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 18 września 2004, 19:16 
Offline
Weteran
Weteran

Dołączył(a): wtorek, 1 czerwca 2004, 15:31
Posty: 3672
Niesamowite zdjęcia i chyba nigdy w Polsce nie publikowane


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 18 września 2004, 22:15 
Offline
Młodszy Chorąży
Młodszy Chorąży

Dołączył(a): wtorek, 10 sierpnia 2004, 23:13
Posty: 101
Coś wspaniałego, zwłaszcza tyle zdjęć Warszawy-można je oglądać godzinami


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 18 września 2004, 23:15 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): piątek, 27 sierpnia 2004, 22:58
Posty: 1600
Lokalizacja: EU
Bardzo ciekawe fotki. Można pooglądać przedwojenną Warszawe.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 18 września 2004, 23:21 
Offline
Weteran
Weteran

Dołączył(a): niedziela, 27 czerwca 2004, 23:46
Posty: 1033
Dzięki - fantastyczne zdjęcia. Nawet wyobraźnia nie podpowie tego, co przedstawiają zdjęcia :evil:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 24 września 2004, 22:41 
Offline
Pułkownik
Pułkownik

Dołączył(a): środa, 22 września 2004, 22:17
Posty: 537
fantastyczny dokument tamtych czasów!!naprawde super!! jest gdzies tem spis terści żeby nie oglądać fotek za kazdym razem jak chce się obejrzeć np. taka z środka??


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 25 września 2004, 14:25 
Offline
Chorąży Sztabowy
Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): niedziela, 16 listopada 2003, 12:57
Posty: 186
Lokalizacja: Gdańsk
witam
Fantastyczne zdjecia !!! szukaj dalej :1 i wielkie :piwo
pzdr
Tomi


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 25 września 2004, 15:30 
Offline
Pułkownik
Pułkownik

Dołączył(a): środa, 1 września 2004, 14:18
Posty: 513
Lokalizacja: Pomorze
LYCYK

...świetne zdjęcia... masz nosa. Jeszcze może coś znajdziesz. :piwo


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 13 października 2004, 17:50 
Offline
Generał Brygady
Generał Brygady

Dołączył(a): piątek, 1 października 2004, 17:10
Posty: 609
Lokalizacja: ODOLANÓW
super fotki!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a nie wiecie czasami czy jest jakas galeria ze zdjięciam z kampani wrzesniowej chodzi mi o zdjiecia robione przez polaków !!!!!!!!!!!!!!
pzdr


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 24 lipca 2007, 09:49 
Offline
Szeregowy
Szeregowy

Dołączył(a): poniedziałek, 23 lipca 2007, 15:59
Posty: 3
Czy jest jeszcze może jakiś aktualny link do tej strony??


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 24 lipca 2007, 10:19 
Offline
Podporucznik
Podporucznik

Dołączył(a): środa, 8 czerwca 2005, 11:45
Posty: 269
No przydał by się.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 24 lipca 2007, 10:22 
Offline
Podpułkownik
Podpułkownik

Dołączył(a): czwartek, 5 maja 2005, 23:32
Posty: 486
U mnie też ten link nie działa :( Wielka prośba o aktualny!


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 25 lipca 2007, 15:39 
Offline
Starszy Sierżant
Starszy Sierżant

Dołączył(a): niedziela, 17 lipca 2005, 16:17
Posty: 74
kurcze, juz nie działa
były zdjęcia ze
Sląska?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 25 lipca 2007, 17:39 
Offline
Pułkownik
Pułkownik

Dołączył(a): niedziela, 7 lipca 2002, 00:00
Posty: 576
Lokalizacja: ze wsi
Takie coś działa:
http://www.luftbilddatenbank.de/main/index.php
..tylko jak wejśc na zdjęcia Polski?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL