https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| Wrześniowe https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=31&t=62608 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Mati [ środa, 18 lutego 2009, 22:16 ] |
| Tytuł: | Wrześniowe |
Przeglądając alledrogo natkąłem się na Menażke USA i w opisie było że używało jej WP.W związku z tym mam pytanie czy oprócz manierek z USA i z Francji WP używało jeszcze jakiegoś obcego wyposażenia(chodzi o wrzesień 1939) |
|
| Autor: | Kowal [ środa, 18 lutego 2009, 22:57 ] |
| Tytuł: | Re: Wrześniowe |
Mati napisał(a): Przeglądając alledrogo natkąłem się na Menażke USA i w opisie było że używało jej WP.W związku z tym mam pytanie czy oprócz manierek z USA i z Francji WP używało jeszcze jakiegoś obcego wyposażenia(chodzi o wrzesień 1939)
Zdziwiłbyś się jak wiele, przez całe międzywojnie, nawet w 1939 roku... |
|
| Autor: | Mati [ czwartek, 19 lutego 2009, 15:29 ] |
| Tytuł: | |
A posiadasz może jakieś linki lub polecił byś jakieś publikacje na ten temat. |
|
| Autor: | Kowal [ czwartek, 19 lutego 2009, 19:42 ] |
| Tytuł: | |
Trzeba szukać w książkach dotyczących umundurowania i wyposażenia polskiego - za najlepszą uchodzi H. Wielecki "Polski mundur wojskowy 1918-1939". Na allegro bywają regularnie. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|