https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

Wrześniowe
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=31&t=62608
Strona 1 z 1

Autor:  Mati [ środa, 18 lutego 2009, 22:16 ]
Tytuł:  Wrześniowe

Przeglądając alledrogo natkąłem się na Menażke USA i w opisie było że używało jej WP.W związku z tym mam pytanie czy oprócz manierek z USA i z Francji WP używało jeszcze jakiegoś obcego wyposażenia(chodzi o wrzesień 1939)

Autor:  Kowal [ środa, 18 lutego 2009, 22:57 ]
Tytuł:  Re: Wrześniowe

Mati napisał(a):
Przeglądając alledrogo natkąłem się na Menażke USA i w opisie było że używało jej WP.W związku z tym mam pytanie czy oprócz manierek z USA i z Francji WP używało jeszcze jakiegoś obcego wyposażenia(chodzi o wrzesień 1939)


Zdziwiłbyś się jak wiele, przez całe międzywojnie, nawet w 1939 roku...

Autor:  Mati [ czwartek, 19 lutego 2009, 15:29 ]
Tytuł: 

A posiadasz może jakieś linki lub polecił byś jakieś publikacje na ten temat.

Autor:  Kowal [ czwartek, 19 lutego 2009, 19:42 ]
Tytuł: 

Trzeba szukać w książkach dotyczących umundurowania i wyposażenia polskiego - za najlepszą uchodzi H. Wielecki "Polski mundur wojskowy 1918-1939".
Na allegro bywają regularnie.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/