https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

Prosze o pomoc w id obozu jenieckiego.
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=31&t=63857
Strona 1 z 1

Autor:  zielony77 [ poniedziałek, 6 kwietnia 2009, 01:24 ]
Tytuł:  Prosze o pomoc w id obozu jenieckiego.

Przez nieznajomosc j niemieckiego niemoge nic znalezc w internecie na temat gdzie znajdowal sie na pewno!bo mam przypuszczenia(miasto)....ten oboz-
KRIEGSGEFANGENENLAGER STALAG 2E.
Dziekuje serdecznie za pomoc! :1

Autor:  Jadzia [ poniedziałek, 6 kwietnia 2009, 01:30 ]
Tytuł: 

NIe jestem w 100% pewien ale Stalag 2E znajdował się w miejscowości Schwerin w Meklemburgii.
Pozdro
Jadzia

Autor:  zielony77 [ poniedziałek, 6 kwietnia 2009, 01:43 ]
Tytuł: 

Witaj Jadzia a niebyl to czasami Schwerin an der Warthe(Skwierzyna)???
Wlasnie oto mi chdz czy to jest z obozu tu czy tu kartka pisana po polsku i dlatego mam watpliwosci!
Dziekuje za szybki odpis???

Autor:  rob_k [ poniedziałek, 6 kwietnia 2009, 05:36 ]
Tytuł: 

Nie - zobacz TU.

P.S. Od kiedy Warta to rzeka Meklemburgii???

Autor:  iKRG [ poniedziałek, 6 kwietnia 2009, 20:11 ]
Tytuł: 

Pod Skwierzyną był na pewno obóz RADu i obóz jeniecki, ale nazw ani numerów nie jestem w stanie podać.
pozdr

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/