https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| Prosze o pomoc w id obozu jenieckiego. https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=31&t=63857 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | zielony77 [ poniedziałek, 6 kwietnia 2009, 01:24 ] |
| Tytuł: | Prosze o pomoc w id obozu jenieckiego. |
Przez nieznajomosc j niemieckiego niemoge nic znalezc w internecie na temat gdzie znajdowal sie na pewno!bo mam przypuszczenia(miasto)....ten oboz- KRIEGSGEFANGENENLAGER STALAG 2E. Dziekuje serdecznie za pomoc! :1 |
|
| Autor: | Jadzia [ poniedziałek, 6 kwietnia 2009, 01:30 ] |
| Tytuł: | |
NIe jestem w 100% pewien ale Stalag 2E znajdował się w miejscowości Schwerin w Meklemburgii. Pozdro Jadzia |
|
| Autor: | zielony77 [ poniedziałek, 6 kwietnia 2009, 01:43 ] |
| Tytuł: | |
Witaj Jadzia a niebyl to czasami Schwerin an der Warthe(Skwierzyna)??? Wlasnie oto mi chdz czy to jest z obozu tu czy tu kartka pisana po polsku i dlatego mam watpliwosci! Dziekuje za szybki odpis??? |
|
| Autor: | rob_k [ poniedziałek, 6 kwietnia 2009, 05:36 ] |
| Tytuł: | |
Nie - zobacz TU. P.S. Od kiedy Warta to rzeka Meklemburgii??? |
|
| Autor: | iKRG [ poniedziałek, 6 kwietnia 2009, 20:11 ] |
| Tytuł: | |
Pod Skwierzyną był na pewno obóz RADu i obóz jeniecki, ale nazw ani numerów nie jestem w stanie podać. pozdr |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|