https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

Okop
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=31&t=64945
Strona 1 z 1

Autor:  Mar [ poniedziałek, 11 maja 2009, 14:01 ]
Tytuł:  Okop

Mam prośbę o identyfikacje okopu z IIWŚ co to za rodzaj okopu dla piechoty czy też jakiegoś działa oraz jaką powinien mieć głębokość prawidłową niż w stanie obecnym.
Fotka poniżej wiem że licha lecz drugiej nie mam.
[ img ]
Prowizoryczny szkic zżutowy tego okopu.
[ img ]

Autor:  damiano [ poniedziałek, 11 maja 2009, 14:51 ]
Tytuł: 

Na mój gust to okop pod artylerię i to niekoniecznie musi być II wojna - chyba że masz 100% pewności co do działań jedynie drugo wojennych.

Autor:  Le.I.G.18 & Inez [ poniedziałek, 11 maja 2009, 15:05 ]
Tytuł: 

Z daleka wyglada jak stanowiska dla dziala. Podne sa w puszczy niepolomickiej i z tego co mi waidomo byly one dla flakow 2cm.

[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]

Autor:  Mar [ poniedziałek, 11 maja 2009, 19:20 ]
Tytuł: 

Na flaka mi to nie pasuje. Damiano a jaka była rzeczywista głębokość tego okopu?

Autor:  damiano [ poniedziałek, 11 maja 2009, 19:37 ]
Tytuł: 

Około 80cm według zaleceń sztuki wojennej informacje prosto z podręcznika ;)

Autor:  Wysek [ niedziela, 24 maja 2009, 10:34 ]
Tytuł: 

Witam.
A może ten dół jest od dołowania drzewek? W okolicy widzę że rosną w miarę młode drzewa...
Jakie to ma wymiary?

Autor:  Witek63 [ niedziela, 24 maja 2009, 11:07 ]
Tytuł: 

jedna drobna uwaga.. zwykle artyleria nie operuje pojedynczo, w pobliżu powinny być okopy dla pozostałych dział, może ukrycia dla obsługi.. Poza tym brakuje mi, żebyś podał wymiary tego okopu.. Pozdro..

Autor:  Le.I.G.18 & Inez [ niedziela, 24 maja 2009, 11:43 ]
Tytuł: 

Albo jakies zdjecie z bliska.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/