https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| Okop https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=31&t=64945 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Mar [ poniedziałek, 11 maja 2009, 14:01 ] |
| Tytuł: | Okop |
Mam prośbę o identyfikacje okopu z IIWŚ co to za rodzaj okopu dla piechoty czy też jakiegoś działa oraz jaką powinien mieć głębokość prawidłową niż w stanie obecnym. Fotka poniżej wiem że licha lecz drugiej nie mam. [ img ] Prowizoryczny szkic zżutowy tego okopu. [ img ] |
|
| Autor: | damiano [ poniedziałek, 11 maja 2009, 14:51 ] |
| Tytuł: | |
Na mój gust to okop pod artylerię i to niekoniecznie musi być II wojna - chyba że masz 100% pewności co do działań jedynie drugo wojennych. |
|
| Autor: | Le.I.G.18 & Inez [ poniedziałek, 11 maja 2009, 15:05 ] |
| Tytuł: | |
Z daleka wyglada jak stanowiska dla dziala. Podne sa w puszczy niepolomickiej i z tego co mi waidomo byly one dla flakow 2cm. [ img ] [ img ] [ img ] [ img ] |
|
| Autor: | Mar [ poniedziałek, 11 maja 2009, 19:20 ] |
| Tytuł: | |
Na flaka mi to nie pasuje. Damiano a jaka była rzeczywista głębokość tego okopu? |
|
| Autor: | damiano [ poniedziałek, 11 maja 2009, 19:37 ] |
| Tytuł: | |
Około 80cm według zaleceń sztuki wojennej informacje prosto z podręcznika ;) |
|
| Autor: | Wysek [ niedziela, 24 maja 2009, 10:34 ] |
| Tytuł: | |
Witam. A może ten dół jest od dołowania drzewek? W okolicy widzę że rosną w miarę młode drzewa... Jakie to ma wymiary? |
|
| Autor: | Witek63 [ niedziela, 24 maja 2009, 11:07 ] |
| Tytuł: | |
jedna drobna uwaga.. zwykle artyleria nie operuje pojedynczo, w pobliżu powinny być okopy dla pozostałych dział, może ukrycia dla obsługi.. Poza tym brakuje mi, żebyś podał wymiary tego okopu.. Pozdro.. |
|
| Autor: | Le.I.G.18 & Inez [ niedziela, 24 maja 2009, 11:43 ] |
| Tytuł: | |
Albo jakies zdjecie z bliska. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|