https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| Pytanie o Niemieckiego wyslannika https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=31&t=65770 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | ZaitSSev [ poniedziałek, 8 czerwca 2009, 22:01 ] |
| Tytuł: | Pytanie o Niemieckiego wyslannika |
Wizyta wyslannikow III Rzeszy do Warszawy 25 stycznia 1939r, na czele z Joachimem von Ribbentropem. Rozmowy ostatniej szansy na porozumienie z Polakami. Ale nie w tym rzecz, w tle widac bowiem potezna niemiecka postac. Zaciekawilo mnie, co to byl za olbrzym :que :) Wyglada jakby mial ponad 2 metry i ze 135 kg wagi. |
|
| Autor: | Arek2 [ poniedziałek, 8 czerwca 2009, 22:57 ] |
| Tytuł: | |
Niemcy chyba specjalnie dobierali tych wysłanników. Podeszli do sprawy psychologicznie? Przy nich nasi oficjele wyglądają bardzo mizernie. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|