https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

Pytanie o Niemieckiego wyslannika
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=31&t=65770
Strona 1 z 1

Autor:  ZaitSSev [ poniedziałek, 8 czerwca 2009, 22:01 ]
Tytuł:  Pytanie o Niemieckiego wyslannika

Wizyta wyslannikow III Rzeszy do Warszawy 25 stycznia 1939r, na czele z Joachimem von Ribbentropem. Rozmowy ostatniej szansy na porozumienie z Polakami. Ale nie w tym rzecz, w tle widac bowiem potezna niemiecka postac. Zaciekawilo mnie, co to byl za olbrzym :que :)
Wyglada jakby mial ponad 2 metry i ze 135 kg wagi.

Autor:  Arek2 [ poniedziałek, 8 czerwca 2009, 22:57 ]
Tytuł: 

Niemcy chyba specjalnie dobierali tych wysłanników. Podeszli do sprawy psychologicznie? Przy nich nasi oficjele wyglądają bardzo mizernie.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/