https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| uczcijmy pamięć Powstańców Warszawskich https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=31&t=67042 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Fenix57 [ wtorek, 28 lipca 2009, 15:15 ] |
| Tytuł: | uczcijmy pamięć Powstańców Warszawskich |
Witam biorąc pod uwagę rangę i znaczenie 65 rocznicy Powstania Warszawskiego umieściłem niniejszą prośbę - komunikat w tym dziale, a nie w dziale humor i rozrywka z racji powagi sytuacji. JEŚLI MOGĘ SOBIE POZWOLIĆ PROSZĘ WSZYSTKICH FORUMOWICZÓW W DNIU 1 sierpnia 2009 r. w godzinę W O 17.00 UCZCIĆ PAMIĘĆ POWSTAŃCÓW WARSZAWSKICH MINUTĄ CISZY!!! DLA TYCH KTÓRZY BĘDĄ POZA KLAWIATURĄ NIECH UCZYNIĄ TO TAM GDZIE BĘDĄ MOGLI Z CZCIĄ I SZACUNKIEM, A DLA TYCH KTÓRZY BĘDĄ PRZED MONITOREM NIECH PRZEZ MINUTĘ O 17.00 RÓWNIEŻ UCZCZĄ PAMIĘĆ POWSTAŃCÓW CHWILOWĄ PRZERWĄ W CZYTANIU LUB PISANIU POSTÓW!!! dla nas to tak niewiele, a dla nich, którzy uczynili tak wiele oddając swoje młode życie na ołtarzu Ojczyzny jest należny szacunek i pamięć dzięki czemu żyjąc w naszej świadomości zawsze będą wśród nas! NIE UMIERA TEN KTO TRWA W PAMIĘCI ŻYWEJ! pozdrawiam i bardzo dziękuję wszystkim Tym, którzy uczczą minutą ciszy Powstańców Warszawskich. |
|
| Autor: | leman [ wtorek, 28 lipca 2009, 15:19 ] |
| Tytuł: | |
popieram inicjatywę. |
|
| Autor: | Fenix57 [ wtorek, 28 lipca 2009, 16:47 ] |
| Tytuł: | |
ja uczczę pieszą wędrówką po górzysto-ziemnym czarnym szlaku :) i powrotem do domu na godzinę W :) oby nie padało |
|
| Autor: | kaljar [ czwartek, 30 lipca 2009, 20:57 ] |
| Tytuł: | |
A prezydentowi Stalowej Woli przeszkadzają syreny czczące wybuch powstania. Faciu twierdzi że to jest relikt PRL. Nie wierzycie macie linka http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title, ... caid=187a4 pozdrawiam :( |
|
| Autor: | bn67 [ czwartek, 30 lipca 2009, 21:58 ] |
| Tytuł: | |
Warto pamiętać o uczestnikach Powstania i mieszkańcach ówczesnej W-wy.Szacunek. |
|
| Autor: | rob_k [ czwartek, 30 lipca 2009, 22:09 ] |
| Tytuł: | |
Preziowi Szlęzakowi wiele rzeczy przeszkadza, np. obcokrajowcy grający w koszykówkę w Stali Stalowa Wola. (http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090506/SPORT03/260524725) Ma facet po prostu "nasrane między uszami" i tyle. :n :n :n |
|
| Autor: | buszmen [ piątek, 31 lipca 2009, 15:54 ] |
| Tytuł: | |
A może zorganizować wycieczkę do byłego powstańca pana Waldemara Nowakowskiego, i pocieszyć go po stracie kolekcji zrabowanej przez :cop |
|
| Autor: | kedziort [ piątek, 31 lipca 2009, 20:33 ] |
| Tytuł: | |
Był to pierwszy sierpnia roku pamiętnego Polscy bohaterowie zrobili coś wielkiego Stanęli naprzeciw hitlerowskim mordercom Udało się to dzięki ich biało-czerwonych sercom Mimo ze bez sprzętu ale z wielkim męstwem Byli pewni - Powstanie zakończy się zwycięstwem Wybiła godzina W a była to siedemnasta Z gruzów Warszawy tysiące powstańców wyrasta Walczą do upadłego, z całych sil bronic polskości Wiele narodowo nam tego zazdrości Powstanie Warszawskie - Pamiętamy ! Chwała bohaterom !!!! |
|
| Autor: | Fenix57 [ sobota, 1 sierpnia 2009, 09:54 ] |
| Tytuł: | |
czy to twojego autorstwa ,,wiersz" czy może kogoś innego? GLORIA VICTIS !!! |
|
| Autor: | kedziort [ sobota, 1 sierpnia 2009, 11:49 ] |
| Tytuł: | |
niestety ja nie mam takiej weny twórczej :1 Znaleziony na YouTube przy jednym z filmików o Powstańcach. Autora nie podano... |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|