https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

uczcijmy pamięć Powstańców Warszawskich
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=31&t=67042
Strona 1 z 1

Autor:  Fenix57 [ wtorek, 28 lipca 2009, 15:15 ]
Tytuł:  uczcijmy pamięć Powstańców Warszawskich

Witam biorąc pod uwagę rangę i znaczenie 65 rocznicy Powstania Warszawskiego umieściłem niniejszą prośbę - komunikat w tym dziale, a nie w dziale humor i rozrywka z racji powagi sytuacji.

JEŚLI MOGĘ SOBIE POZWOLIĆ PROSZĘ WSZYSTKICH FORUMOWICZÓW W DNIU 1 sierpnia 2009 r. w godzinę W O 17.00 UCZCIĆ PAMIĘĆ POWSTAŃCÓW WARSZAWSKICH MINUTĄ CISZY!!! DLA TYCH KTÓRZY BĘDĄ POZA KLAWIATURĄ NIECH UCZYNIĄ TO TAM GDZIE BĘDĄ MOGLI Z CZCIĄ I SZACUNKIEM, A DLA TYCH KTÓRZY BĘDĄ PRZED MONITOREM NIECH PRZEZ MINUTĘ O 17.00 RÓWNIEŻ UCZCZĄ PAMIĘĆ POWSTAŃCÓW CHWILOWĄ PRZERWĄ W CZYTANIU LUB PISANIU POSTÓW!!!

dla nas to tak niewiele, a dla nich, którzy uczynili tak wiele oddając swoje młode życie na ołtarzu Ojczyzny jest należny szacunek i pamięć dzięki czemu żyjąc w naszej świadomości zawsze będą wśród nas!

NIE UMIERA TEN KTO TRWA W PAMIĘCI ŻYWEJ!

pozdrawiam i bardzo dziękuję wszystkim Tym, którzy uczczą minutą ciszy Powstańców Warszawskich.

Autor:  leman [ wtorek, 28 lipca 2009, 15:19 ]
Tytuł: 

popieram inicjatywę.

Autor:  Fenix57 [ wtorek, 28 lipca 2009, 16:47 ]
Tytuł: 

ja uczczę pieszą wędrówką po górzysto-ziemnym czarnym szlaku :) i powrotem do domu na godzinę W :) oby nie padało

Autor:  kaljar [ czwartek, 30 lipca 2009, 20:57 ]
Tytuł: 

A prezydentowi Stalowej Woli przeszkadzają syreny czczące wybuch powstania. Faciu twierdzi że to jest relikt PRL. Nie wierzycie macie linka http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title, ... caid=187a4

pozdrawiam :(

Autor:  bn67 [ czwartek, 30 lipca 2009, 21:58 ]
Tytuł: 

Warto pamiętać o uczestnikach Powstania i mieszkańcach ówczesnej W-wy.Szacunek.

Autor:  rob_k [ czwartek, 30 lipca 2009, 22:09 ]
Tytuł: 

Preziowi Szlęzakowi wiele rzeczy przeszkadza, np. obcokrajowcy grający w koszykówkę w Stali Stalowa Wola.
(http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090506/SPORT03/260524725)

Ma facet po prostu "nasrane między uszami" i tyle. :n :n :n

Autor:  buszmen [ piątek, 31 lipca 2009, 15:54 ]
Tytuł: 

A może zorganizować wycieczkę do byłego powstańca pana Waldemara Nowakowskiego, i pocieszyć go po stracie kolekcji zrabowanej przez :cop

Autor:  kedziort [ piątek, 31 lipca 2009, 20:33 ]
Tytuł: 

Był to pierwszy sierpnia roku pamiętnego
Polscy bohaterowie zrobili coś wielkiego
Stanęli naprzeciw hitlerowskim mordercom
Udało się to dzięki ich biało-czerwonych sercom
Mimo ze bez sprzętu ale z wielkim męstwem
Byli pewni - Powstanie zakończy się zwycięstwem
Wybiła godzina W a była to siedemnasta
Z gruzów Warszawy tysiące powstańców wyrasta
Walczą do upadłego, z całych sil bronic polskości
Wiele narodowo nam tego zazdrości
Powstanie Warszawskie - Pamiętamy !
Chwała bohaterom !!!!

Autor:  Fenix57 [ sobota, 1 sierpnia 2009, 09:54 ]
Tytuł: 

czy to twojego autorstwa ,,wiersz" czy może kogoś innego?


GLORIA VICTIS !!!

Autor:  kedziort [ sobota, 1 sierpnia 2009, 11:49 ]
Tytuł: 

niestety ja nie mam takiej weny twórczej :1
Znaleziony na YouTube przy jednym z filmików o Powstańcach.
Autora nie podano...

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/