https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

Muzeum Wielkiej Wojny Ojczyźnianej 1941 - 1945 Kijów
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=31&t=67097
Strona 1 z 1

Autor:  Lipek [ czwartek, 30 lipca 2009, 16:45 ]
Tytuł:  Muzeum Wielkiej Wojny Ojczyźnianej 1941 - 1945 Kijów

Witam!
Poniżej trochę fotek z Muzeum WWO w Kijowie. Szczerze mówiąc trochę się zawiodłem. W środku bardzo mało sprzetu, szczególnie niemieckiego. Większośc to wykopki znalezione podczas prac budowlanych. Przeważają sowieckie zdjęcia, dokumenty, powojenne dyplomy itp. Generalnie bieda i mnóstwo komunistycznej propagandy. Jednak mimo wszystko warto się tam wybrać, wstęp jest tani i coś tam mozna obejrzeć :)

[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]

[ img ]

[ img ]
[ img ]

[ img ]
[ img ]
[ img ]

Autor:  Lipek [ czwartek, 30 lipca 2009, 17:15 ]
Tytuł: 

cd.
[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]

Autor:  Lipek [ czwartek, 30 lipca 2009, 18:42 ]
Tytuł: 

cd.
[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]

Autor:  wojcyn [ piątek, 31 lipca 2009, 07:36 ]
Tytuł: 

Fajnie, ale może by z tego galerię zrobić? Strasznie smutno się ogląda tak klikając każde zdjęcie z osobna.
Zdrav!

Autor:  Lipek [ piątek, 31 lipca 2009, 17:59 ]
Tytuł: 

A jak zrobić taką galerię? Mam tych fotek sporo, ale szczerze mówiąc nie chce mi się wrzucać wszystkiego przez Imageshack'a :)

Autor:  Wojtek [ piątek, 31 lipca 2009, 18:03 ]
Tytuł: 

Lipek napisał(a):
A jak zrobić taką galerię? Mam tych fotek sporo, ale szczerze mówiąc nie chce mi się wrzucać wszystkiego przez Imageshack'a :)
Pytaj Robiego czy na stałe na serwerze w galerii umieści. Najlepsze wyjście w tej sytuacji, tylko jeszcze byś jakiś opis pierdyknął tak dla ładu i składu :)

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/