Teraz jest piątek, 26 czerwca 2026, 16:11

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: uczcijmy pamięć Powstańców Warszawskich
PostNapisane: wtorek, 28 lipca 2009, 15:15 
Offline
Specjalista
Specjalista

Dołączył(a): wtorek, 26 września 2006, 14:37
Posty: 4502
Witam biorąc pod uwagę rangę i znaczenie 65 rocznicy Powstania Warszawskiego umieściłem niniejszą prośbę - komunikat w tym dziale, a nie w dziale humor i rozrywka z racji powagi sytuacji.

JEŚLI MOGĘ SOBIE POZWOLIĆ PROSZĘ WSZYSTKICH FORUMOWICZÓW W DNIU 1 sierpnia 2009 r. w godzinę W O 17.00 UCZCIĆ PAMIĘĆ POWSTAŃCÓW WARSZAWSKICH MINUTĄ CISZY!!! DLA TYCH KTÓRZY BĘDĄ POZA KLAWIATURĄ NIECH UCZYNIĄ TO TAM GDZIE BĘDĄ MOGLI Z CZCIĄ I SZACUNKIEM, A DLA TYCH KTÓRZY BĘDĄ PRZED MONITOREM NIECH PRZEZ MINUTĘ O 17.00 RÓWNIEŻ UCZCZĄ PAMIĘĆ POWSTAŃCÓW CHWILOWĄ PRZERWĄ W CZYTANIU LUB PISANIU POSTÓW!!!

dla nas to tak niewiele, a dla nich, którzy uczynili tak wiele oddając swoje młode życie na ołtarzu Ojczyzny jest należny szacunek i pamięć dzięki czemu żyjąc w naszej świadomości zawsze będą wśród nas!

NIE UMIERA TEN KTO TRWA W PAMIĘCI ŻYWEJ!

pozdrawiam i bardzo dziękuję wszystkim Tym, którzy uczczą minutą ciszy Powstańców Warszawskich.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 28 lipca 2009, 15:19 
Offline
Major
Major

Dołączył(a): poniedziałek, 3 kwietnia 2006, 16:30
Posty: 449
popieram inicjatywę.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 28 lipca 2009, 16:47 
Offline
Specjalista
Specjalista

Dołączył(a): wtorek, 26 września 2006, 14:37
Posty: 4502
ja uczczę pieszą wędrówką po górzysto-ziemnym czarnym szlaku :) i powrotem do domu na godzinę W :) oby nie padało


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 30 lipca 2009, 20:57 
Offline
Starszy Kapral
Starszy Kapral

Dołączył(a): czwartek, 5 października 2006, 23:13
Posty: 34
Lokalizacja: Białystok
A prezydentowi Stalowej Woli przeszkadzają syreny czczące wybuch powstania. Faciu twierdzi że to jest relikt PRL. Nie wierzycie macie linka http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title, ... caid=187a4

pozdrawiam :(


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 30 lipca 2009, 21:58 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): piątek, 9 stycznia 2009, 12:16
Posty: 348
Lokalizacja: wrocław
Warto pamiętać o uczestnikach Powstania i mieszkańcach ówczesnej W-wy.Szacunek.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 30 lipca 2009, 22:09 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): poniedziałek, 10 października 2005, 12:07
Posty: 4124
Lokalizacja: Kielce
Preziowi Szlęzakowi wiele rzeczy przeszkadza, np. obcokrajowcy grający w koszykówkę w Stali Stalowa Wola.
(http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090506/SPORT03/260524725)

Ma facet po prostu "nasrane między uszami" i tyle. :n :n :n


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 31 lipca 2009, 15:54 
Offline
Pułkownik
Pułkownik

Dołączył(a): środa, 15 sierpnia 2007, 20:52
Posty: 563
Lokalizacja: podkarpacie
A może zorganizować wycieczkę do byłego powstańca pana Waldemara Nowakowskiego, i pocieszyć go po stracie kolekcji zrabowanej przez :cop


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 31 lipca 2009, 20:33 
Offline
Młodszy Chorąży
Młodszy Chorąży

Dołączył(a): czwartek, 13 marca 2008, 17:11
Posty: 104
Był to pierwszy sierpnia roku pamiętnego
Polscy bohaterowie zrobili coś wielkiego
Stanęli naprzeciw hitlerowskim mordercom
Udało się to dzięki ich biało-czerwonych sercom
Mimo ze bez sprzętu ale z wielkim męstwem
Byli pewni - Powstanie zakończy się zwycięstwem
Wybiła godzina W a była to siedemnasta
Z gruzów Warszawy tysiące powstańców wyrasta
Walczą do upadłego, z całych sil bronic polskości
Wiele narodowo nam tego zazdrości
Powstanie Warszawskie - Pamiętamy !
Chwała bohaterom !!!!


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 1 sierpnia 2009, 09:54 
Offline
Specjalista
Specjalista

Dołączył(a): wtorek, 26 września 2006, 14:37
Posty: 4502
czy to twojego autorstwa ,,wiersz" czy może kogoś innego?


GLORIA VICTIS !!!


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 1 sierpnia 2009, 11:49 
Offline
Młodszy Chorąży
Młodszy Chorąży

Dołączył(a): czwartek, 13 marca 2008, 17:11
Posty: 104
niestety ja nie mam takiej weny twórczej :1
Znaleziony na YouTube przy jednym z filmików o Powstańcach.
Autora nie podano...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL