https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

Co to za oznaczenia?
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=31&t=67354
Strona 1 z 1

Autor:  Axelf40 [ sobota, 8 sierpnia 2009, 14:05 ]
Tytuł:  Co to za oznaczenia?

Może ktoś wie co to za oznaczenia?


[ img ]


Pozdrawiam

Autor:  Płaj [ sobota, 8 sierpnia 2009, 16:21 ]
Tytuł: 

Ten czarny kwadrat w tarczy jest grubszy (np.doklejony lub pomalowany na białym) ? Możliwe, że brakuje takowego w prawej dolnej działce, a jeżeli tak, nic mi nie przychodzi do głowy oprócz znaku rozpoznawczego (symbol) 1 DP wehrmachtu http://www.axishistory.com/index.php?id=1363

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/