https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| Co to za oznaczenia? https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=31&t=67354 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Axelf40 [ sobota, 8 sierpnia 2009, 14:05 ] |
| Tytuł: | Co to za oznaczenia? |
Może ktoś wie co to za oznaczenia? [ img ] Pozdrawiam |
|
| Autor: | Płaj [ sobota, 8 sierpnia 2009, 16:21 ] |
| Tytuł: | |
Ten czarny kwadrat w tarczy jest grubszy (np.doklejony lub pomalowany na białym) ? Możliwe, że brakuje takowego w prawej dolnej działce, a jeżeli tak, nic mi nie przychodzi do głowy oprócz znaku rozpoznawczego (symbol) 1 DP wehrmachtu http://www.axishistory.com/index.php?id=1363 |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|