https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| Wystawa w Krakowie... https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=31&t=68111 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | dominiczeq [ poniedziałek, 31 sierpnia 2009, 20:42 ] |
| Tytuł: | Wystawa w Krakowie... |
Witam. Czy ktoś z szanownych Forumowiczów był w Krakowie na Małym rynku na wystawie poświęconej Wrześniowi 1939? Wystawa trwa od 26 sierpnia do 15 września. może jakieś fotki jeśli ktoś ma? Przynajmniej kilka zdań czy warto pojechać kilka dzieśiąt kilometrów...Pozdrawiam. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|