https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

Pomoc zimowa czy korpusówki? Proszę o id.
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=31&t=68115
Strona 1 z 1

Autor:  silver79 [ poniedziałek, 31 sierpnia 2009, 21:00 ]
Tytuł:  Pomoc zimowa czy korpusówki? Proszę o id.

Witam.
Kilka dni temu wyskoczyły na polu wraz z masą WHW. Przez głowę przebiegła mi myśl,że mogą to być korpusówki. Jednak nie pasuje mi zapięcie. Proszę o pomoc w ID. Za wszelkie sugestie będę wdzięczny.
[ img ]

Autor:  Wojtek [ poniedziałek, 31 sierpnia 2009, 21:09 ]
Tytuł: 

viewtopic.php?t=46327&highlight=mina+whw

Autor:  silver79 [ poniedziałek, 31 sierpnia 2009, 21:26 ]
Tytuł: 

Dzięki i przepraszam za dubla.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/