https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| Pomoc zimowa czy korpusówki? Proszę o id. https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=31&t=68115 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | silver79 [ poniedziałek, 31 sierpnia 2009, 21:00 ] |
| Tytuł: | Pomoc zimowa czy korpusówki? Proszę o id. |
Witam. Kilka dni temu wyskoczyły na polu wraz z masą WHW. Przez głowę przebiegła mi myśl,że mogą to być korpusówki. Jednak nie pasuje mi zapięcie. Proszę o pomoc w ID. Za wszelkie sugestie będę wdzięczny. [ img ] |
|
| Autor: | Wojtek [ poniedziałek, 31 sierpnia 2009, 21:09 ] |
| Tytuł: | |
viewtopic.php?t=46327&highlight=mina+whw |
|
| Autor: | silver79 [ poniedziałek, 31 sierpnia 2009, 21:26 ] |
| Tytuł: | |
Dzięki i przepraszam za dubla. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|