https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

zdjęcia lotnicze z września '39 - niektóre bardzo ciekawe
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=31&t=7076
Strona 1 z 2

Autor:  lyck [ sobota, 18 września 2004, 10:54 ]
Tytuł:  zdjęcia lotnicze z września '39 - niektóre bardzo ciekawe

Przypadkiem znalazłem galerię zdjęć lotniczych i innych z Kampanii Wrześniowej.

http://www.luftbilddatenbank.de/book/bo ... hp?index=0

Pod "vor" kryje się ponad 100 podstron! Foty małe, ale czasem zaskakująco dużo widać.
Są tu m.in. mosty: Tczew, Grudziądz, Włocławek, Nowogród, Ostrołęka, Różan, Pułtusk, Serock, Wizna, Wyszków,Łapy,
Małkinia, stacja Łochów, Nur, Brok, Goworowo, Płock, Kutno, Zegrze, Dęblin, Lublin, Lubartów, Modlin (świetnie widać kasyno), Hel, Westerplatte, Warszawa i parę miast z Kresów. Szkoda, że takie małe, ale są foty, gdzie leje widać na dłoni... Uwaga na liczne błędy w pisowni...

lyck

Autor:  M40 [ sobota, 18 września 2004, 17:11 ]
Tytuł: 

Link cudowny!!!!!!!! Zdjęcia z nowogrodu są po prostu boskie (koło nowogrodu mieszkam i myślałem, że nie ma żadnych zdjęć z okresu wojny).
Pozdrawiam M40

Autor:  atylla [ sobota, 18 września 2004, 19:16 ]
Tytuł: 

Niesamowite zdjęcia i chyba nigdy w Polsce nie publikowane

Autor:  kamil.wwo [ sobota, 18 września 2004, 22:15 ]
Tytuł: 

Coś wspaniałego, zwłaszcza tyle zdjęć Warszawy-można je oglądać godzinami

Autor:  Przemysław [ sobota, 18 września 2004, 23:15 ]
Tytuł: 

Bardzo ciekawe fotki. Można pooglądać przedwojenną Warszawe.

Autor:  Kredek [ sobota, 18 września 2004, 23:21 ]
Tytuł: 

Dzięki - fantastyczne zdjęcia. Nawet wyobraźnia nie podpowie tego, co przedstawiają zdjęcia :evil:

Autor:  Tommy [ piątek, 24 września 2004, 22:41 ]
Tytuł: 

fantastyczny dokument tamtych czasów!!naprawde super!! jest gdzies tem spis terści żeby nie oglądać fotek za kazdym razem jak chce się obejrzeć np. taka z środka??

Autor:  tomi [ sobota, 25 września 2004, 14:25 ]
Tytuł: 

witam
Fantastyczne zdjecia !!! szukaj dalej :1 i wielkie :piwo
pzdr
Tomi

Autor:  Tubylec [ sobota, 25 września 2004, 15:30 ]
Tytuł: 

LYCYK

...świetne zdjęcia... masz nosa. Jeszcze może coś znajdziesz. :piwo

Autor:  marek123 [ środa, 13 października 2004, 17:50 ]
Tytuł: 

super fotki!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a nie wiecie czasami czy jest jakas galeria ze zdjięciam z kampani wrzesniowej chodzi mi o zdjiecia robione przez polaków !!!!!!!!!!!!!!
pzdr

Autor:  hesus [ wtorek, 24 lipca 2007, 09:49 ]
Tytuł: 

Czy jest jeszcze może jakiś aktualny link do tej strony??

Autor:  BurstShot [ wtorek, 24 lipca 2007, 10:19 ]
Tytuł: 

No przydał by się.

Autor:  P_38 [ wtorek, 24 lipca 2007, 10:22 ]
Tytuł: 

U mnie też ten link nie działa :( Wielka prośba o aktualny!

Autor:  klimut [ środa, 25 lipca 2007, 15:39 ]
Tytuł: 

kurcze, juz nie działa
były zdjęcia ze
Sląska?

Autor:  Korup [ środa, 25 lipca 2007, 17:39 ]
Tytuł: 

Takie coś działa:
http://www.luftbilddatenbank.de/main/index.php
..tylko jak wejśc na zdjęcia Polski?

Strona 1 z 2 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/