https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| zdjęcia lotnicze z września '39 - niektóre bardzo ciekawe https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=31&t=7076 |
Strona 1 z 2 |
| Autor: | lyck [ sobota, 18 września 2004, 10:54 ] |
| Tytuł: | zdjęcia lotnicze z września '39 - niektóre bardzo ciekawe |
Przypadkiem znalazłem galerię zdjęć lotniczych i innych z Kampanii Wrześniowej. http://www.luftbilddatenbank.de/book/bo ... hp?index=0 Pod "vor" kryje się ponad 100 podstron! Foty małe, ale czasem zaskakująco dużo widać. Są tu m.in. mosty: Tczew, Grudziądz, Włocławek, Nowogród, Ostrołęka, Różan, Pułtusk, Serock, Wizna, Wyszków,Łapy, Małkinia, stacja Łochów, Nur, Brok, Goworowo, Płock, Kutno, Zegrze, Dęblin, Lublin, Lubartów, Modlin (świetnie widać kasyno), Hel, Westerplatte, Warszawa i parę miast z Kresów. Szkoda, że takie małe, ale są foty, gdzie leje widać na dłoni... Uwaga na liczne błędy w pisowni... lyck |
|
| Autor: | M40 [ sobota, 18 września 2004, 17:11 ] |
| Tytuł: | |
Link cudowny!!!!!!!! Zdjęcia z nowogrodu są po prostu boskie (koło nowogrodu mieszkam i myślałem, że nie ma żadnych zdjęć z okresu wojny). Pozdrawiam M40 |
|
| Autor: | atylla [ sobota, 18 września 2004, 19:16 ] |
| Tytuł: | |
Niesamowite zdjęcia i chyba nigdy w Polsce nie publikowane |
|
| Autor: | kamil.wwo [ sobota, 18 września 2004, 22:15 ] |
| Tytuł: | |
Coś wspaniałego, zwłaszcza tyle zdjęć Warszawy-można je oglądać godzinami |
|
| Autor: | Przemysław [ sobota, 18 września 2004, 23:15 ] |
| Tytuł: | |
Bardzo ciekawe fotki. Można pooglądać przedwojenną Warszawe. |
|
| Autor: | Kredek [ sobota, 18 września 2004, 23:21 ] |
| Tytuł: | |
Dzięki - fantastyczne zdjęcia. Nawet wyobraźnia nie podpowie tego, co przedstawiają zdjęcia :evil: |
|
| Autor: | Tommy [ piątek, 24 września 2004, 22:41 ] |
| Tytuł: | |
fantastyczny dokument tamtych czasów!!naprawde super!! jest gdzies tem spis terści żeby nie oglądać fotek za kazdym razem jak chce się obejrzeć np. taka z środka?? |
|
| Autor: | tomi [ sobota, 25 września 2004, 14:25 ] |
| Tytuł: | |
witam Fantastyczne zdjecia !!! szukaj dalej :1 i wielkie :piwo pzdr Tomi |
|
| Autor: | Tubylec [ sobota, 25 września 2004, 15:30 ] |
| Tytuł: | |
LYCYK ...świetne zdjęcia... masz nosa. Jeszcze może coś znajdziesz. :piwo |
|
| Autor: | marek123 [ środa, 13 października 2004, 17:50 ] |
| Tytuł: | |
super fotki!!!!!!!!!!!!!!!!!! a nie wiecie czasami czy jest jakas galeria ze zdjięciam z kampani wrzesniowej chodzi mi o zdjiecia robione przez polaków !!!!!!!!!!!!!! pzdr |
|
| Autor: | hesus [ wtorek, 24 lipca 2007, 09:49 ] |
| Tytuł: | |
Czy jest jeszcze może jakiś aktualny link do tej strony?? |
|
| Autor: | BurstShot [ wtorek, 24 lipca 2007, 10:19 ] |
| Tytuł: | |
No przydał by się. |
|
| Autor: | P_38 [ wtorek, 24 lipca 2007, 10:22 ] |
| Tytuł: | |
U mnie też ten link nie działa :( Wielka prośba o aktualny! |
|
| Autor: | klimut [ środa, 25 lipca 2007, 15:39 ] |
| Tytuł: | |
kurcze, juz nie działa były zdjęcia ze Sląska? |
|
| Autor: | Korup [ środa, 25 lipca 2007, 17:39 ] |
| Tytuł: | |
Takie coś działa: http://www.luftbilddatenbank.de/main/index.php ..tylko jak wejśc na zdjęcia Polski? |
|
| Strona 1 z 2 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|