adamo napisał(a):
Heh przynajmniej nudy nie będzie z tym punkcikiem :luv
I to jest podejście do tematu kolego :piwo :1
Zrozum - każdy z nas szuka informacji - wykorzystaj zimę na zbieranie materiałów, rozmowy z " tambylcami " ;) studiowanie opracowań itd.
Nie ma co się krzywić na taką a nie inną reakcję kolegów - nie odbieraj tego osobiście.
Pozdro i powodzonka kolego :1
PS -
Zerknij tu :
http://pl.wikipedia.org/wiki/Lotnisko_N ... ilic%C4%85
przy czym zwróć uwagę na wzmiankę o polowym lotnisku Luftwaffe - no to już chyba jakiś konkret ? ;)
Albo :
" ... W czasie I wojny światowej w październiku 1914 r. doszło do zaciętej bitwy na froncie wzdłuż linii Nowe Miasto - Rawa - Jeżów."
" ... W dniu 8 września 1939 roku o godz. 7:35 I Dyw. Pancerna zajęła Nowe Miasto. Rozpoczął działalność Związek Odwetu, a gdy powstało AK - Nowe Miasto było rejonem jej działalności w obwodzie rawskim. Na terenie miasta istniało getto, z którego wywieziono do miejsc zagłady ponad 2 tys. Żydów "
To są hasła - reszta należy do Ciebie ;)
Powodzenia !