https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| Projekt Centaur - Muzeum Broni Pancernej w Poznaniu https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=33&t=113451 |
Strona 1 z 2 |
| Autor: | woodhaven [ wtorek, 11 czerwca 2013, 00:02 ] |
| Tytuł: | Projekt Centaur - Muzeum Broni Pancernej w Poznaniu |
Dziś rano, kustosz Muzeum Broni Pancernej, mjr Tomasz Ogrodniczuk wraz z grupą żołnierzy z Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych z Poznania wyruszyli do Portugali. http://muzeumbronipancernej.pl/projekty ... rodze.html * Gorący meldunek z trasy - nasi już na noclegu w Metz, we Francji. Wszystko przebiega planowo, bez problemów :) |
|
| Autor: | woodhaven [ piątek, 14 czerwca 2013, 02:10 ] |
| Tytuł: | Re: Projekt Centaur - Muzeum Broni Pancernej w Poznaniu |
:8) Ekipa już zakwaterowana w Lizbonie. Dziś najprawdopodobniej pierwsze wiedzenie z 'Centaur'em |
|
| Autor: | woodhaven [ piątek, 14 czerwca 2013, 12:01 ] |
| Tytuł: | Re: Projekt Centaur - Muzeum Broni Pancernej w Poznaniu |
Projekt Centaur: Załadunek w bazie Entroncamento no Regimento de Manutenção Muzeum Broni Pancernej -> Projekt Centaur -> Załadunek w bazie Entroncamento no Regimento de Manutenção [ img ] |
|
| Autor: | woodhaven [ piątek, 14 czerwca 2013, 19:49 ] |
| Tytuł: | Re: Projekt Centaur - Muzeum Broni Pancernej w Poznaniu |
Projekt Centaur: Przejazd do Lizbony Muzeum Broni Pancernej -> Projekt Centaur -> Projekt Centaur: Przejazd do Lizbony [ img ] |
|
| Autor: | woodhaven [ piątek, 14 czerwca 2013, 21:42 ] |
| Tytuł: | Re: Projekt Centaur - Muzeum Broni Pancernej w Poznaniu |
Projekt Centaur: JEST NASZ !! Muzeum Broni Pancernej -> Projekt Centaur -> Projekt Centaur: Uroczystość przekazania czołgu [ img ] |
|
| Autor: | woodhaven [ środa, 19 czerwca 2013, 17:54 ] |
| Tytuł: | Re: Projekt Centaur - Muzeum Broni Pancernej w Poznaniu |
Projekt Centaur: Czołgu jeszcze nie ma w kraju, ale jest już dokumentacja !! Muzeum Broni Pancernej -> Projekt Centaur -> Cromwell I handbook [ img ] |
|
| Autor: | Sopel74 [ środa, 19 czerwca 2013, 18:09 ] |
| Tytuł: | Re: Projekt Centaur - Muzeum Broni Pancernej w Poznaniu |
Woodhaven,dziękuję że Ci się chce...... Wklejać zdjęcia, reportaże, jak i sumienną relację z tego przedsięwzięcia :1 Zawsze z miłą chęcią przeglądam Twoje posty i jeszcze nigdy się nie zawiodłem :1 Pozdrawiam. Tomasz |
|
| Autor: | leman [ środa, 19 czerwca 2013, 19:40 ] |
| Tytuł: | Re: Projekt Centaur - Muzeum Broni Pancernej w Poznaniu |
No nie od parady mówi się NIEZAWODNY woodhaven. :) |
|
| Autor: | faraon [ środa, 19 czerwca 2013, 22:55 ] |
| Tytuł: | Re: Projekt Centaur - Muzeum Broni Pancernej w Poznaniu |
I ja dziękuję . :za |
|
| Autor: | woodhaven [ czwartek, 20 czerwca 2013, 12:51 ] |
| Tytuł: | Re: Projekt Centaur - Muzeum Broni Pancernej w Poznaniu |
sopel74 napisał(a): Woodhaven,dziękuję że Ci się chce...... Wklejać zdjęcia, reportaże, jak i sumienną relację z tego przedsięwzięcia :1 Zawsze z miłą chęcią przeglądam Twoje posty i jeszcze nigdy się nie zawiodłem :1 Pozdrawiam. Tomasz To nie jest do końca tylko moja zalega; w głównej mierze podziękowania nalezą się sil3nt`owi, który przygotowuje wszystkie materiały informacyjne dotyczące MBP. Czekamy ... !!!! ( Planowy przyjazd - jutro, koło południa !! ) |
|
| Autor: | mirko100 [ czwartek, 20 czerwca 2013, 13:09 ] |
| Tytuł: | Re: Projekt Centaur - Muzeum Broni Pancernej w Poznaniu |
woodhaven napisał(a): sopel74 napisał(a): Woodhaven,dziękuję że Ci się chce...... Wklejać zdjęcia, reportaże, jak i sumienną relację z tego przedsięwzięcia :1 Zawsze z miłą chęcią przeglądam Twoje posty i jeszcze nigdy się nie zawiodłem :1 Pozdrawiam. Tomasz To nie jest do końca tylko moja zalega; w głównej mierze podziękowania nalezą się sil3nt`owi, który przygotowuje wszystkie materiały informacyjne dotyczące MBP. Czekamy ... !!!! ( Planowy przyjazd - jutro, koło południa !! ) Świetny fotomontaż powinno to zdjęcie dużo powiększone być na ekspozycji pojazdu - wygląda zaczepiście. :1 |
|
| Autor: | woodhaven [ piątek, 21 czerwca 2013, 10:20 ] |
| Tytuł: | Re: Projekt Centaur - Muzeum Broni Pancernej w Poznaniu |
Zmiana godziny przyjazdu do MBP !! Centaura spodziewamy się ok godziny 15 |
|
| Autor: | woodhaven [ poniedziałek, 1 lipca 2013, 00:56 ] |
| Tytuł: | Re: Projekt Centaur - Muzeum Broni Pancernej w Poznaniu |
DOKUMAN Centaur w Poznaniu https://www.youtube.com/watch?feature=p ... Aak#at=318 |
|
| Autor: | woodhaven [ sobota, 17 maja 2014, 14:29 ] |
| Tytuł: | Re: Projekt Centaur - Muzeum Broni Pancernej w Poznaniu |
Remont czołgu Centaur Mk I typ C: przyjazd do Pławiec Kolejny projekt remontowy otwarty :) Muzeum Broni Pancernej -> Centaur Mk I typ C -> przyjazd do Pławiec [ img ] Chcesz być na bieżąco ?? Polub nasz fanpage: https://www.facebook.com/MBP.CSWL |
|
| Autor: | arys27 [ niedziela, 18 maja 2014, 08:12 ] |
| Tytuł: | Re: Projekt Centaur - Muzeum Broni Pancernej w Poznaniu |
Świetna robota :1 |
|
| Strona 1 z 2 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|