https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

Projekt Centaur - Muzeum Broni Pancernej w Poznaniu
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=33&t=113451
Strona 1 z 2

Autor:  woodhaven [ wtorek, 11 czerwca 2013, 00:02 ]
Tytuł:  Projekt Centaur - Muzeum Broni Pancernej w Poznaniu

Dziś rano, kustosz Muzeum Broni Pancernej, mjr Tomasz Ogrodniczuk wraz z grupą żołnierzy z Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych z Poznania wyruszyli do Portugali.
http://muzeumbronipancernej.pl/projekty ... rodze.html


* Gorący meldunek z trasy - nasi już na noclegu w Metz, we Francji. Wszystko przebiega planowo, bez problemów :)

Autor:  woodhaven [ piątek, 14 czerwca 2013, 02:10 ]
Tytuł:  Re: Projekt Centaur - Muzeum Broni Pancernej w Poznaniu

:8) Ekipa już zakwaterowana w Lizbonie. Dziś najprawdopodobniej pierwsze wiedzenie z 'Centaur'em

Autor:  woodhaven [ piątek, 14 czerwca 2013, 12:01 ]
Tytuł:  Re: Projekt Centaur - Muzeum Broni Pancernej w Poznaniu

Projekt Centaur: Załadunek w bazie Entroncamento no Regimento de Manutenção
Muzeum Broni Pancernej -> Projekt Centaur -> Załadunek w bazie Entroncamento no Regimento de Manutenção

[ img ]

Autor:  woodhaven [ piątek, 14 czerwca 2013, 19:49 ]
Tytuł:  Re: Projekt Centaur - Muzeum Broni Pancernej w Poznaniu

Projekt Centaur: Przejazd do Lizbony
Muzeum Broni Pancernej -> Projekt Centaur -> Projekt Centaur: Przejazd do Lizbony

[ img ]

Autor:  woodhaven [ piątek, 14 czerwca 2013, 21:42 ]
Tytuł:  Re: Projekt Centaur - Muzeum Broni Pancernej w Poznaniu

Projekt Centaur: JEST NASZ !!
Muzeum Broni Pancernej -> Projekt Centaur -> Projekt Centaur: Uroczystość przekazania czołgu

[ img ]

Autor:  woodhaven [ środa, 19 czerwca 2013, 17:54 ]
Tytuł:  Re: Projekt Centaur - Muzeum Broni Pancernej w Poznaniu

Projekt Centaur: Czołgu jeszcze nie ma w kraju, ale jest już dokumentacja !!

Muzeum Broni Pancernej -> Projekt Centaur -> Cromwell I handbook

[ img ]

Autor:  Sopel74 [ środa, 19 czerwca 2013, 18:09 ]
Tytuł:  Re: Projekt Centaur - Muzeum Broni Pancernej w Poznaniu

Woodhaven,dziękuję że Ci się chce......
Wklejać zdjęcia, reportaże, jak i sumienną relację z tego przedsięwzięcia :1
Zawsze z miłą chęcią przeglądam Twoje posty i jeszcze nigdy się nie zawiodłem :1
Pozdrawiam.
Tomasz

Autor:  leman [ środa, 19 czerwca 2013, 19:40 ]
Tytuł:  Re: Projekt Centaur - Muzeum Broni Pancernej w Poznaniu

No nie od parady mówi się NIEZAWODNY woodhaven. :)

Autor:  faraon [ środa, 19 czerwca 2013, 22:55 ]
Tytuł:  Re: Projekt Centaur - Muzeum Broni Pancernej w Poznaniu

I ja dziękuję . :za

Autor:  woodhaven [ czwartek, 20 czerwca 2013, 12:51 ]
Tytuł:  Re: Projekt Centaur - Muzeum Broni Pancernej w Poznaniu

sopel74 napisał(a):
Woodhaven,dziękuję że Ci się chce......
Wklejać zdjęcia, reportaże, jak i sumienną relację z tego przedsięwzięcia :1
Zawsze z miłą chęcią przeglądam Twoje posty i jeszcze nigdy się nie zawiodłem :1
Pozdrawiam.
Tomasz


To nie jest do końca tylko moja zalega; w głównej mierze podziękowania nalezą się sil3nt`owi, który przygotowuje wszystkie materiały informacyjne dotyczące MBP.


Czekamy ... !!!!
( Planowy przyjazd - jutro, koło południa !! )

Autor:  mirko100 [ czwartek, 20 czerwca 2013, 13:09 ]
Tytuł:  Re: Projekt Centaur - Muzeum Broni Pancernej w Poznaniu

woodhaven napisał(a):
sopel74 napisał(a):
Woodhaven,dziękuję że Ci się chce......
Wklejać zdjęcia, reportaże, jak i sumienną relację z tego przedsięwzięcia :1
Zawsze z miłą chęcią przeglądam Twoje posty i jeszcze nigdy się nie zawiodłem :1
Pozdrawiam.
Tomasz


To nie jest do końca tylko moja zalega; w głównej mierze podziękowania nalezą się sil3nt`owi, który przygotowuje wszystkie materiały informacyjne dotyczące MBP.


Czekamy ... !!!!
( Planowy przyjazd - jutro, koło południa !! )

Świetny fotomontaż powinno to zdjęcie dużo powiększone być na ekspozycji pojazdu - wygląda zaczepiście. :1

Autor:  woodhaven [ piątek, 21 czerwca 2013, 10:20 ]
Tytuł:  Re: Projekt Centaur - Muzeum Broni Pancernej w Poznaniu

Zmiana godziny przyjazdu do MBP !!
Centaura spodziewamy się ok godziny 15

Autor:  woodhaven [ poniedziałek, 1 lipca 2013, 00:56 ]
Tytuł:  Re: Projekt Centaur - Muzeum Broni Pancernej w Poznaniu

DOKUMAN Centaur w Poznaniu

https://www.youtube.com/watch?feature=p ... Aak#at=318

Autor:  woodhaven [ sobota, 17 maja 2014, 14:29 ]
Tytuł:  Re: Projekt Centaur - Muzeum Broni Pancernej w Poznaniu

Remont czołgu Centaur Mk I typ C: przyjazd do Pławiec
Kolejny projekt remontowy otwarty :)

Muzeum Broni Pancernej -> Centaur Mk I typ C -> przyjazd do Pławiec

[ img ]

Chcesz być na bieżąco ?? Polub nasz fanpage: https://www.facebook.com/MBP.CSWL

Autor:  arys27 [ niedziela, 18 maja 2014, 08:12 ]
Tytuł:  Re: Projekt Centaur - Muzeum Broni Pancernej w Poznaniu

Świetna robota :1

Strona 1 z 2 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/