https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| Termostat https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=33&t=134127 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Jacoby [ czwartek, 5 czerwca 2014, 14:43 ] |
| Tytuł: | Termostat |
Witam Parę tygodni temu trafiłem na ziemiankach termostat. Po wrzuceniu do wody okazało się,że działa :D . Wymiary (w przybliżeniu) 60x60 mm Napisy na spodniej części The Fulton SYLPHU 60 Knoxville TE (dalej nieczytelne) 161 R-3 Czy ktoś jest w stanie rozpoznać,od czego on jest? Z góry dziękuję za pomoc. |
|
| Autor: | baży G2 [ czwartek, 5 czerwca 2014, 15:10 ] |
| Tytuł: | Re: Termostat |
Witam Tu masz kilka podobnych, może dobierzesz http://www.ebay.ca/sch/sis.html?_itemId ... M+58&rt=nc Pozdrawiam |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|