https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

Termostat
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=33&t=134127
Strona 1 z 1

Autor:  Jacoby [ czwartek, 5 czerwca 2014, 14:43 ]
Tytuł:  Termostat

Witam
Parę tygodni temu trafiłem na ziemiankach termostat.
Po wrzuceniu do wody okazało się,że działa :D .
Wymiary (w przybliżeniu) 60x60 mm
Napisy na spodniej części
The Fulton SYLPHU 60
Knoxville TE (dalej nieczytelne)
161 R-3

Czy ktoś jest w stanie rozpoznać,od czego on jest?
Z góry dziękuję za pomoc.

Autor:  baży G2 [ czwartek, 5 czerwca 2014, 15:10 ]
Tytuł:  Re: Termostat

Witam
Tu masz kilka podobnych, może dobierzesz http://www.ebay.ca/sch/sis.html?_itemId ... M+58&rt=nc

Pozdrawiam

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/