https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| Kawałek gąski do id https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=33&t=134538 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | motig.pl [ niedziela, 15 czerwca 2014, 15:45 ] |
| Tytuł: | Kawałek gąski do id |
Witam! Proszę o informację czy to od jakiegoś militarnego pojazdu. |
|
| Autor: | Herman67 [ niedziela, 15 czerwca 2014, 16:14 ] |
| Tytuł: | Re: Kawałek gąski do id |
DT-75 |
|
| Autor: | motig.pl [ niedziela, 15 czerwca 2014, 16:52 ] |
| Tytuł: | Re: Kawałek gąski do id |
Pasuje. Dzięki. |
|
| Autor: | wolyniec5 [ środa, 9 lipca 2014, 19:50 ] |
| Tytuł: | Re: Kawałek gąski do id |
a może ktoś wie z jakiego metalu jest to zrobione bo magnes tego nie bierze |
|
| Autor: | endriux [ środa, 9 lipca 2014, 20:39 ] |
| Tytuł: | Re: Kawałek gąski do id |
Mangan - metaliczny mangan jest twardym, srebrzystym i kruchym materiałem o różowym połysku. Jest masowo stosowanym dodatkiem do stali, obniżając jej temperaturę topnienia i poprawiając właściwości mechaniczne. Wykazuje właściwości paramagnetyczne |
|
| Autor: | wolyniec5 [ środa, 9 lipca 2014, 22:31 ] |
| Tytuł: | Re: Kawałek gąski do id |
dzięki za wyczerpującą odpowiedz |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|