https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

Kolo od czolgu?
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=33&t=134563
Strona 1 z 1

Autor:  cmasby [ niedziela, 15 czerwca 2014, 22:26 ]
Tytuł:  Kolo od czolgu?

Prosze o wszelkie info na temat tego kola (rolki). Od jakiego pojazdu? Znaleziono w rzece.
Srednica 64cm, szerokosc ok. 13,5cm. Z gory dziekuje!

Autor:  miszka123 [ poniedziałek, 16 czerwca 2014, 07:10 ]
Tytuł:  Re: Kolo od czolgu?

Witam, moim zdaniem jest to koło zamachowe od jakiegoś silnika stacjonarnego .

Autor:  spiderok [ poniedziałek, 16 czerwca 2014, 07:38 ]
Tytuł:  Re: Kolo od czolgu?

jeśli kolega ma racje to czar prysł.

dużo waży? wyciągnięte neodymem ?

Autor:  cmasby [ poniedziałek, 16 czerwca 2014, 08:18 ]
Tytuł:  Re: Kolo od czolgu?

Wazy chyba ponad 100kg. Trafilo na oczy pod czas lowiectwa w miescu walk z II WS

Autor:  spiderok [ wtorek, 17 czerwca 2014, 09:12 ]
Tytuł:  Re: Kolo od czolgu?

Myślałem że magnesem wytargałeś z wody. :)

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/