https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| Kolo od czolgu? https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=33&t=134563 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | cmasby [ niedziela, 15 czerwca 2014, 22:26 ] |
| Tytuł: | Kolo od czolgu? |
Prosze o wszelkie info na temat tego kola (rolki). Od jakiego pojazdu? Znaleziono w rzece. Srednica 64cm, szerokosc ok. 13,5cm. Z gory dziekuje! |
|
| Autor: | miszka123 [ poniedziałek, 16 czerwca 2014, 07:10 ] |
| Tytuł: | Re: Kolo od czolgu? |
Witam, moim zdaniem jest to koło zamachowe od jakiegoś silnika stacjonarnego . |
|
| Autor: | spiderok [ poniedziałek, 16 czerwca 2014, 07:38 ] |
| Tytuł: | Re: Kolo od czolgu? |
jeśli kolega ma racje to czar prysł. dużo waży? wyciągnięte neodymem ? |
|
| Autor: | cmasby [ poniedziałek, 16 czerwca 2014, 08:18 ] |
| Tytuł: | Re: Kolo od czolgu? |
Wazy chyba ponad 100kg. Trafilo na oczy pod czas lowiectwa w miescu walk z II WS |
|
| Autor: | spiderok [ wtorek, 17 czerwca 2014, 09:12 ] |
| Tytuł: | Re: Kolo od czolgu? |
Myślałem że magnesem wytargałeś z wody. :) |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|