https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

Koło - artyleria?
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=33&t=135483
Strona 1 z 1

Autor:  m3n74l [ wtorek, 8 lipca 2014, 22:17 ]
Tytuł:  Koło - artyleria?

Jest możliwość jakiejś bliższej identyfikacji tego koła? Czy jest ono związane z pojazdami z II wojny światowej? :roll:
Nieco podobne koła ma 100 mm armata polowa wz. 1944 (BS-3) ...


Pozdrawiam! :)

Autor:  Catadero [ wtorek, 8 lipca 2014, 23:03 ]
Tytuł:  Re: Koło - artyleria?

ZIS 5 i wszystko co budowano na tym podwoziu. Koła używane także w przyczepach i lawetach radzieckiej broni pancernej.
Załącznik:
images.jpg


C.

Autor:  m3n74l [ wtorek, 8 lipca 2014, 23:35 ]
Tytuł:  Re: Koło - artyleria?

Jeżeli tak to zastanawiam się co z tym fantem zrobić ... Bo po opinii "wóz drabiniasty" chciałem to sprzedać na skupie złomu :666


Dzięki za szybkie ID! :1

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/