https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| Koło - artyleria? https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=33&t=135483 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | m3n74l [ wtorek, 8 lipca 2014, 22:17 ] |
| Tytuł: | Koło - artyleria? |
Jest możliwość jakiejś bliższej identyfikacji tego koła? Czy jest ono związane z pojazdami z II wojny światowej? :roll: Nieco podobne koła ma 100 mm armata polowa wz. 1944 (BS-3) ... Pozdrawiam! :) |
|
| Autor: | Catadero [ wtorek, 8 lipca 2014, 23:03 ] |
| Tytuł: | Re: Koło - artyleria? |
ZIS 5 i wszystko co budowano na tym podwoziu. Koła używane także w przyczepach i lawetach radzieckiej broni pancernej. Załącznik: images.jpg C. |
|
| Autor: | m3n74l [ wtorek, 8 lipca 2014, 23:35 ] |
| Tytuł: | Re: Koło - artyleria? |
Jeżeli tak to zastanawiam się co z tym fantem zrobić ... Bo po opinii "wóz drabiniasty" chciałem to sprzedać na skupie złomu :666 Dzięki za szybkie ID! :1 |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|