https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| klapa silnika https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=33&t=135565 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | slawek [ piątek, 11 lipca 2014, 09:13 ] |
| Tytuł: | klapa silnika |
Witam, wygrzebałem na złomie maske chyba od jakiegoś pojazdu(zdjęcia wrzucę wieczorem), na tej masce jest okrągły znaczek u góry litera M poniżej SKO. Macie Panowie jakiś pomysł od czego to moze być? |
|
| Autor: | Catadero [ piątek, 11 lipca 2014, 10:49 ] |
| Tytuł: | Re: klapa silnika |
Nie ma co gdybać-dajesz foty :1 i będziemy kombinować. C. |
|
| Autor: | slawek [ piątek, 11 lipca 2014, 18:23 ] |
| Tytuł: | Re: klapa silnika |
Dodaję foty, coś wydaje mi się, że ma to coś wspólnego z jakimiś ciągnikiem, a to drugie to koleś który oddawał to na złom twierdził, że pochodzi to z wojny, ale cóż oceńcie to sami. Jutro mam dac odpowiedź złomiarzowi czy ma wysłac do huty czy nie |
|
| Autor: | Catadero [ piątek, 11 lipca 2014, 20:17 ] |
| Tytuł: | Re: klapa silnika |
To drugie to podkład od torów wąskotorówki. Klapa z niczym mi się nie kojarzy-nie znam tego znaku, ale coś współcześnie wygląda. C. |
|
| Autor: | xdamianx [ piątek, 11 lipca 2014, 21:07 ] |
| Tytuł: | Re: klapa silnika |
a może to jest front lodówki ? |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|