https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

klapa silnika
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=33&t=135565
Strona 1 z 1

Autor:  slawek [ piątek, 11 lipca 2014, 09:13 ]
Tytuł:  klapa silnika

Witam, wygrzebałem na złomie maske chyba od jakiegoś pojazdu(zdjęcia wrzucę wieczorem), na tej masce jest okrągły znaczek u góry litera M poniżej SKO. Macie Panowie jakiś pomysł od czego to moze być?

Autor:  Catadero [ piątek, 11 lipca 2014, 10:49 ]
Tytuł:  Re: klapa silnika

Nie ma co gdybać-dajesz foty :1 i będziemy kombinować.

C.

Autor:  slawek [ piątek, 11 lipca 2014, 18:23 ]
Tytuł:  Re: klapa silnika

Dodaję foty, coś wydaje mi się, że ma to coś wspólnego z jakimiś ciągnikiem, a to drugie to koleś który oddawał to na złom twierdził, że pochodzi to z wojny, ale cóż oceńcie to sami. Jutro mam dac odpowiedź złomiarzowi czy ma wysłac do huty czy nie

Autor:  Catadero [ piątek, 11 lipca 2014, 20:17 ]
Tytuł:  Re: klapa silnika

To drugie to podkład od torów wąskotorówki.
Klapa z niczym mi się nie kojarzy-nie znam tego znaku, ale coś współcześnie wygląda.

C.

Autor:  xdamianx [ piątek, 11 lipca 2014, 21:07 ]
Tytuł:  Re: klapa silnika

a może to jest front lodówki ?

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/