https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

Tyniec nad Ślęzą - okolice
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=34&t=70162
Strona 1 z 1

Autor:  saint_p [ poniedziałek, 2 listopada 2009, 11:52 ]
Tytuł:  Tyniec nad Ślęzą - okolice

Witam przechadzałem się ostatnio po lesie niedaleko Tyńca, przy drodze Tyniec-Jordanów, trafiłem tam na zabudowania, mianowicie na wzniesieniu znajduje się coś w formie tunelu, z zawalonym sklepieniem, szerokości około 1.2m i długości około 10m , całość wykonana z kamienia (ciosane kawałki skały) czy ktoś wie co to mogło by być?
w najbliższym czasie wybiorę się tam z aparatem i popstrykam kilka fotek.
namiar na miejsce z googlemaps: 50.881099,16.915995 . Pozdrawiam.

Zrobiłem ostatnio kilka zdjęć tego miejsca , nie są jakieś tam wspaniałe ale obrazują to miejsce.
www.panoramio.com/photo/28932193

Autor:  saint_p [ poniedziałek, 15 marca 2010, 14:05 ]
Tytuł: 

Czy ktoś wie co to mogło być ?

Autor:  ryś [ poniedziałek, 15 marca 2010, 15:10 ]
Tytuł: 

jest to cmentarzysko kurhanowe VII- IX w. zniszczone i splądrowane przez :n poszukiwaczy

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/