https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| Tyniec nad Ślęzą - okolice https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=34&t=70162 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | saint_p [ poniedziałek, 2 listopada 2009, 11:52 ] |
| Tytuł: | Tyniec nad Ślęzą - okolice |
Witam przechadzałem się ostatnio po lesie niedaleko Tyńca, przy drodze Tyniec-Jordanów, trafiłem tam na zabudowania, mianowicie na wzniesieniu znajduje się coś w formie tunelu, z zawalonym sklepieniem, szerokości około 1.2m i długości około 10m , całość wykonana z kamienia (ciosane kawałki skały) czy ktoś wie co to mogło by być? w najbliższym czasie wybiorę się tam z aparatem i popstrykam kilka fotek. namiar na miejsce z googlemaps: 50.881099,16.915995 . Pozdrawiam. Zrobiłem ostatnio kilka zdjęć tego miejsca , nie są jakieś tam wspaniałe ale obrazują to miejsce. www.panoramio.com/photo/28932193 |
|
| Autor: | saint_p [ poniedziałek, 15 marca 2010, 14:05 ] |
| Tytuł: | |
Czy ktoś wie co to mogło być ? |
|
| Autor: | ryś [ poniedziałek, 15 marca 2010, 15:10 ] |
| Tytuł: | |
jest to cmentarzysko kurhanowe VII- IX w. zniszczone i splądrowane przez :n poszukiwaczy |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|