Teraz jest piątek, 19 kwietnia 2024, 12:03

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Latarka czołówka
PostNapisane: piątek, 8 kwietnia 2016, 13:27 
Offline
Młodszy Chorąży
Młodszy Chorąży

Dołączył(a): sobota, 17 maja 2014, 13:42
Posty: 115
Witam na tej stronie jest fajnie opisanych kila czołówek http://www.activemaniak.pl/36366/najlepsze-czolowki/
Ja użytkuje już ponad 4 lata intensywnie , tą drugą na liście i uważam że są to dobrze wydane pieniądze.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Latarka czołówka
PostNapisane: piątek, 8 kwietnia 2016, 13:55 
Offline
Chorąży
Chorąży

Dołączył(a): niedziela, 17 czerwca 2012, 15:14
Posty: 122
Witam.Ja osobiście używam latarek czołowych z firmy Led lenser,jedyny problem to ceny,ale coś za coś.Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Latarka czołówka
PostNapisane: piątek, 8 kwietnia 2016, 14:06 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): poniedziałek, 23 lipca 2007, 20:01
Posty: 2324
Moim zdaniem trzeba sobie skalkulować czy warto wydawać parę stówek na coś czego niektórzy użyją kilka razy.
Wiadomo że lepiej jak baterie trzymają dłużej ale w dobie akumulatorków to chyba nie jest problemem.
Co innego jak używany tego często i w trudnych warunkach wtedy nie ma co oszczędzać chyba że chcemy sobie zafundować frustrację i nerwy w najmniej odpowiednim momencie.
Fajnym bajerem w droższych modelach jest sygnalizacja stanu naładowania baterii.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Latarka czołówka
PostNapisane: piątek, 8 kwietnia 2016, 16:28 
Offline
Młodszy Chorąży
Młodszy Chorąży

Dołączył(a): sobota, 17 maja 2014, 13:42
Posty: 115
W mojej jest tak, że jak baterie są już słabe, to mrugnie i zjedzie z siłom świecenia do minimum , na rezerwę ,i dalej jeszcze długo świeci.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Latarka czołówka
PostNapisane: wtorek, 6 września 2016, 07:39 
Offline
Starszy Kapral
Starszy Kapral

Dołączył(a): wtorek, 21 lutego 2012, 15:01
Posty: 31
Ernie napisał(a):
Mactronic jest całkiem całkiem. Musiałem kupić kiedyś na szybko czołówkę bo szykowała mi się chata do czesania. Miałem dosłownie pół godziny na zakup więc w elektrycznym za rogiem kupiłem takie coś -
http://allegro.pl/mactronic-hl-3pw4l-la ... 13048.html
Mam identyczną już 6 lat, tydzień temu dopiero zmieniłem baterie. Powiem szczerze że nie byłem przekonany do latarki za 22 zł ale jestem zadowolony. Małym minusem jest brak paska na czerep , jednak przy odrobinie talentu (a tego u mnie brak) możesz go dorobić sam - latarka ma uchwyt do niego. Do tego jakaś mała ledowa do ręki i jedziesz.
przecież to nie świeci nie dziwię się że tak długo baterie ci wytrzymały i kwestja jak często używasz


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Latarka czołówka
PostNapisane: wtorek, 6 września 2016, 07:49 
Offline
Starszy Kapral
Starszy Kapral

Dołączył(a): wtorek, 21 lutego 2012, 15:01
Posty: 31
http://images.karrimor.com/images/imgzo ... 90_xxl.jpg
ja używam takiej karrimor 280 na prawdę daje radę ma wbudowany z tyłu aku litowo polimerowy ma nakładkę rozpraszającą, kumpel ma taką czołówkę za 5 stówek i to jest na prawde terror


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Latarka czołówka
PostNapisane: poniedziałek, 27 lipca 2020, 09:13 
Offline

Dołączył(a): poniedziałek, 1 sierpnia 2016, 23:49
Posty: 0
Witam !

Podłączę się pod temat bo też szukam takiej latarki ale w cenie kilkadziesiąt złotych.
Chodzi właśnie o oświetlenie najbliższego otoczenia i żeby bateria długo wytrzymała i pasuje mi do tego latarka Energizer Vision np. taka jak ta:

https://allegro.pl/oferta/latarka-czolo ... d6604cf017

Te latarki mają dużą regulację natężenia światła co wydaje się przydatne jak sądzę problem w tym, że przydałby się akumulator i ładowarka a to dodatkowe koszty. Czy jest coś zbliżonego w cenie kilkadziesiąt zł z aku i ładowarką ? Co sądzicie o tych Energizer-ach ?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL